Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na ezebra.pl

1 °P  za 3 zł

Najlepsze marki kosmetyczne na Ezebra.pl

Drogeria internetowa Ezebra.pl codziennie przygotowuje atrakcyjne produkty kosmetyczne, które pozwalają zadbać o siebie kompleksowo – kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowe, a także akcesoria ułatwiające ich aplikację.

Jednak oferta tego sklepu internetowego nie kończy się na przestawieniu produktów na stronie i zaproponowaniu atrakcyjnych cen. Każdy klient może liczyć na rekomendacje kosmetyczne przygotowane na podstawie tego, co ogląda w sklepie, a także jego wcześniejszych zamówień. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem sklepu czy obsługą zamówień można liczyć na w pełni profesjonalną pomoc konsultantów online.

Dołączenie do strefy klienta wiąże się z wieloma atrakcyjnymi profitami, m.in. daje możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym dla stałych klientów. Można też po zalogowaniu się do sklepu podzielić się swoją opinią o danym kosmetyku. To znacznie ułatwia zakupy innym użytkownikom portalu.

Ezebra.pl – drogeria przyjazna klientom

To, co przyciąga uwagę klientów szukających artykułów kosmetycznych, to nie tylko przystępne ceny czy promocje, z których słynie ta drogeria. To też atrakcyjne warunki zakupu oraz zwrotu zakupionego towaru. Każdy klient może liczyć na szybką wysyłkę – w 24 godziny. Oprócz tego darmowa dostawa jest przy zakupach wykonanych za co najmniej 199 zł. Prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość zwrotu towaru nawet w ciągu 100 dni od daty zakupów.