Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na ezebra.pl

1 °P za 3 zł

Ezebra.pl to drogeria internetowa, która przyciąga uwagę bogatym asortymentem oraz atrakcyjnymi cenami i warunkami zwrotu. Znajdziesz tu między innymi produkty takich marek jak Maybelline, Astor czy Bourjois. Jednak Ezebra.pl to coś więcej niż zwykła drogeria. Swoim klientom oferuje również szeroki wybór soczewek kontaktowych. Możesz także wziąć udział w programie rabatowym sklepu i skorzystać z atrakcyjnych promocji. Poza tym robiąc zakupy w sklepie, możesz zbierać °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł, otrzymujesz 1 °Punkt PAYBACK.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najlepsze marki kosmetyczne na Ezebra.pl

Drogeria internetowa Ezebra.pl codziennie przygotowuje atrakcyjne produkty kosmetyczne, które pozwalają zadbać o siebie kompleksowo – kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowe, a także akcesoria ułatwiające ich aplikację.

Jednak oferta tego sklepu internetowego nie kończy się na przestawieniu produktów na stronie i zaproponowaniu atrakcyjnych cen. Każdy klient może liczyć na rekomendacje kosmetyczne przygotowane na podstawie tego, co ogląda w sklepie, a także jego wcześniejszych zamówień. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem sklepu czy obsługą zamówień można liczyć na w pełni profesjonalną pomoc konsultantów online.

Dołączenie do strefy klienta wiąże się z wieloma atrakcyjnymi profitami, m.in. daje możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym dla stałych klientów. Można też po zalogowaniu się do sklepu podzielić się swoją opinią o danym kosmetyku. To znacznie ułatwia zakupy innym użytkownikom portalu.

Ezebra.pl – drogeria przyjazna klientom

To, co przyciąga uwagę klientów szukających artykułów kosmetycznych, to nie tylko przystępne ceny czy promocje, z których słynie ta drogeria. To też atrakcyjne warunki zakupu oraz zwrotu zakupionego towaru. Każdy klient może liczyć na szybką wysyłkę – w 24 godziny. Oprócz tego darmowa dostawa jest przy zakupach wykonanych za co najmniej 199 zł. Prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość zwrotu towaru nawet w ciągu 100 dni od daty zakupów.