Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na notino.pl

1 °P  za 3 zł

Otul się pięknym zapachem z Notino

Notino to perfumeria internetowa, która na rynku działa już od ponad 16 lat. Po raz pierwszy pojawiła się w Czechach i bardzo szybko rozszerzyła swoją działalność o rynek polski. Równie szybko zyskała sobie wiernych klientów, którzy chętnie powracają, by nieustannie kupować nowe, cudowne zapachy oraz kosmetyki. Głównym założeniem perfumerii jest to, by piękno uczynić bardziej dostępnym.

Perfumeria oferuje również opcję przetestowania niektórych produktów. W Notino próbki to możliwość sprawdzenia, czy dany kosmetyk będzie w pełni odpowiadał twoim potrzebom, a także czy nie podrażni skóry. Mini zapachy z kolei pozwalają sprawdzić, jak długo zapach będzie utrzymywał się na skórze oraz czy faktycznie tak pięknie pachnie, jak u kogoś innego.

Kupuj kosmetyki, perfumy – zadbaj o siebie i zbieraj °Punkty w Programie PAYBACK

Kiedy już znajdziesz na stronie Notino swój ulubiony zapach lub kosmetyk, zaloguj się w naszym serwisie lub aplikacji. Znajdź ikonę sklepu partnerskiego i zobacz, czy są dostępne kupony. Jeśli tak, aktywuj je i dopiero wtedy przejdź na stronę sklepu i rozpocznij zakupy. W ten sposób suma °Punktów na twoim koncie się powiększy i o wiele szybciej odbierzesz nagrody. Możesz postawić na produkty z branży kosmetycznej lub wybrać coś zupełnie innego, np. przydatne gadżety do kuchni. Jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, zamień °Punkty na voucher do jednego z naszych partnerów i wykorzystaj go podczas zakupów.