Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na bezokularow.pl

1 °P za 3 zł

Bezokularow.pl to sklep internetowy oferujący soczewki kontaktowe oraz płyny do pielęgnacji. Znajdziesz tutaj produkty uznanych światowych marek.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Bezokularow.pl – wybierz soczewki dopasowane do Twojej wady wzroku

Nowoczesne technologie produkcji szkieł kontaktowych pozwalają na tworzenie soczewek korygujących niemalże każdą wadę wzroku. Obecnie mogą je nosić nawet osoby z astygmatyzmem – chodzi o soczewki toryczne. Z kolei wszyscy z prezbiopią mogą dobrać dla siebie odpowiednie soczewki progresywne. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, gdyż większość produktów jest dostępna od ręki w magazynie sklepu.

Wybierając soczewki, możesz za każdym razem zdecydować się na inną opcję. Sklep oferuje soczewki jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne. Oprócz tego na bezokularow.pl znajdziesz także wszystko to, czego potrzeba do ich pielęgnacji. Warto też sprawdzić szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych dostępnych w regularnej ofercie.

Soczewki kontaktowe – nie tylko do korekcji

Czy wiesz, że soczewki kontaktowe mogą służyć nie tylko do korekcji wzroku? Możesz zdecydować się również na barwione szkła, które zmienią wygląd tęczówki oka. Dostępne są szkła, które dają naturalny efekt. Jeżeli chcesz jednak zaszaleć, to warto wybrać takie soczewki, które całkowicie Cię odmienią. Mogą one mieć namalowany motyw kociego oka, błyskawicy lub oczu potwora z filmowych opowieści. Tego rodzaju szkła dostępne są w wersji „zerowej”, czyli dla osób bez wady wzroku, oraz korekcyjnej.

Decydując się na wybór soczewek u naszego partnera, otrzymujesz produkty renomowanych i cenionych producentów. To daje gwarancję satysfakcji z zakupów.