Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na visionexpress.pl

1 °P za 3 zł

Vision Express jest największą w Polsce siecią salonów optycznych. Oferuje soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji (marka iWear), gwarantujące największą jakość produktu i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo w ofercie sieć posiada szeroki wybór soczewek jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, barwnych i bezbarwnych, produkcji popularnych w Polsce i Europie marek.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Visionexpress.pl – szeroki asortyment i wysokiej jakości usługi

Vision Express to lider w polskiej branży optycznej. Firma oferuje kompleksowe usługi medyczne, zajmuje się też sprzedażą okularów (zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych), opraw okularowych, soczewek kontaktowych, a także płynów oraz akcesoriów do ich pielęgnacji i przechowywania. Vision Express wyróżnia profesjonalna obsługa, wysoka jakość usług oraz bezpieczeństwo sprzedawanych produktów. W ofercie sieci znajdują się soczewki kontaktowe miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, bezbarwne, a nawet kolorowe. Produkty dostępne są nie tylko w salonach stacjonarnych, lecz także online, na stronie visionexpress.pl. W ten sposób możesz łatwo i szybko kupić to, czego potrzebujesz lub umówić się na wizytę u specjalisty. Asortyment sklepu stanowią produkty popularnych w Polsce i Europie marek, takich jak: Acuvue, Air Optix, iWear, Dailies, Proclear oraz Freshlook.

W trosce o klientów przygotowano specjalny program Vision Comfort. Zapewnia on regularną darmową dostawę soczewek kontaktowych do domu, a także stały 10-procentowy rabat na wszystkie soczewki dostępne w sklepie online. Uczestnictwo w tym programie upoważnia również do odbycia profesjonalnej kontroli wzroku dwa razy do roku, a koszt takiego badania to tylko 1 zł.

Zakupy na visionexpress.pl

W trosce o klienta Vision Express gwarantuje najwyższe standardy usług okulistycznych i optycznych. W sklepie online możesz zamówić okulary, soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i akcesoria, a przy okazji zakupów zebrać cenne °Punkty PAYBACK. Kupując na visionexpress.pl (lub u innego partnera Programu), pamiętaj, aby wcześniej zalogować się na swoje konto na stronie PAYBACK lub w aplikacji mobilnej i dzięki temu zebrać punkty lojalnościowe.