Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na visionexpress.pl

1 °P  za 3 zł

Visionexpress.pl – szeroki asortyment i wysokiej jakości usługi

Vision Express to lider w polskiej branży optycznej. Firma oferuje kompleksowe usługi medyczne, zajmuje się też sprzedażą okularów (zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych), opraw okularowych, soczewek kontaktowych, a także płynów oraz akcesoriów do ich pielęgnacji i przechowywania. Vision Express wyróżnia profesjonalna obsługa, wysoka jakość usług oraz bezpieczeństwo sprzedawanych produktów. W ofercie sieci znajdują się soczewki kontaktowe miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, bezbarwne, a nawet kolorowe. Produkty dostępne są nie tylko w salonach stacjonarnych, lecz także online, na stronie visionexpress.pl. W ten sposób możesz łatwo i szybko kupić to, czego potrzebujesz lub umówić się na wizytę u specjalisty. Asortyment sklepu stanowią produkty popularnych w Polsce i Europie marek, takich jak: Acuvue, Air Optix, iWear, Dailies, Proclear oraz Freshlook.

W trosce o klientów przygotowano specjalny program Vision Comfort. Zapewnia on regularną darmową dostawę soczewek kontaktowych do domu, a także stały 10-procentowy rabat na wszystkie soczewki dostępne w sklepie online. Uczestnictwo w tym programie upoważnia również do odbycia profesjonalnej kontroli wzroku dwa razy do roku, a koszt takiego badania to tylko 1 zł.

Zakupy na visionexpress.pl

W trosce o klienta Vision Express gwarantuje najwyższe standardy usług okulistycznych i optycznych. W sklepie online możesz zamówić okulary, soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i akcesoria, a przy okazji zakupów zebrać cenne °Punkty PAYBACK. Kupując na visionexpress.pl (lub u innego partnera Programu), pamiętaj, aby wcześniej zalogować się na swoje konto na stronie PAYBACK lub w aplikacji mobilnej i dzięki temu zebrać punkty lojalnościowe.