Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na depilacja.pl

1 za 3 zł

Depilacja.pl to renomowany, profesjonalny salon depilacji laserowej. W salonach pracują wyłącznie certyfikowane konsultantki o wykształceniu kosmetologicznym, dzięki czemu serwis promuje usługi najwyższej jakości.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Depilacja.pl – globalna jakość w Twoim zasięgu

Salony depilacja.pl działają w całym kraju, a także poza jego granicami. Można je znaleźć między innymi w Wielkiej Brytanii. Depilację wykonuje się przy użyciu najnowszych dostępnych technologii. Stosowany jest między innymi certyfikowany laser diodowy Light Sheer oraz laser SPEC3 Hybrid. Po odpowiedniej liczbie zabiegów wykonanych w wybranym salonie, możesz pozbyć się aż do 95% włosów, które są zbędne, np. na nogach, pod pachami czy w linii bikini.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Decydując się na usługi w salonie naszego partnera, możesz wybrać zabieg odpowiedni dla siebie. W ofercie są pojedyncze zabiegi na wybrane części ciała, a także pełne pakiety, obejmujące taką liczbę zabiegów, która pozwoli na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z danego miejsca na Twoim ciele. Możesz też zdecydować się na pakiety obejmujące kilka części ciała, np. łydki, pachy i linię bikini. Istnieje również możliwość umówienia się na zabieg obejmujący całe ciało.

Na stronie depilacja.pl znajdziesz też zakładkę Blog, gdzie regularnie umieszczane są informacje dotyczące tematyki depilacji laserowej, m.in. tego, jak się przygotować do takiego zabiegu.

Dokonując rezerwacji zabiegu w salonie, możesz również zbierać punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymujesz 1 punkt. Pamiętaj jednak o tym, aby zakupy rozpocząć od naszego serwisu, z którego zostaniesz przekierowany na stronę docelową.