Sklepy online

Sprzęt i akcesoria dla sportowców

Sklepy internetowe z artykułami i odzieżą dla sportowców, w których możesz zbierać punkty PAYBACK a następnie wymieniać je na extra nagrody.

Jakie sporty uprawiane są najchętniej przez Polaków?

Polacy uwielbiają oglądać różne wydarzenia sportowe z wielu dyscyplin. Do najpopularniejszych należy piłka nożna, skoki narciarskie i wyścigi motocyklowe i samochodowe. Jak jednak jest z uprawianiem sportów? Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej. W ostatnich latach coraz więcej osób rusza się z kanapy i chętnie zaczyna uprawiać sporty. Dużą popularnością cieszą się te dyscypliny, których uprawianie na początku nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy kupić odpowiedni strój, obuwie oraz drobne akcesoria. Przykładem może być bieganie lub nordic walking – nawet osoby o słabej kondycji mogą rozpocząć przygodę z taką aktywnością fizyczną. Równie chętnie wybierana jest jazda na rowerze oraz pływanie. Coraz więcej osób regularnie uczestniczy także w zajęciach indywidualnych i grupowych organizowanych przez siłownie lub studia fitness. Na popularności w ostatnich latach zyskała joga oraz pilates.

Dlaczego dobór odpowiedniego obuwia i odzieży sportowej jest tak ważny?

Zanim rozpoczniesz przygodę z jakimikolwiek ćwiczeniami, dowiedz się, jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę, a także dobierz odpowiednią odzież i obuwie, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji. To szczególnie ważne w czasie biegania i nordic walking. Buty do tego typu aktywności muszą być odpowiednio wyprofilowane. Powinny też dobrze amortyzować kroki, żeby przeciążenie w czasie chodzenia nie odbijało się na stawach. Odzież również powinna być dopasowana do rodzaju wykonywanego sportu. Zwróć uwagę na specjalne kolekcje sportowe przygotowane przez partnerów PAYBACK. W sklepie Decathlon znajdziesz m.in. odzież dla biegaczy, osób uprawiających jogę, fitness lub piłkę nożną. Pamiętaj, by wybierać takie ubrania, które będą dobrze odprowadzać wilgoć, a także pozwolą skórze swobodnie oddychać. Dobrze jest też wybierać modele (zwłaszcza w przypadku bielizny) bezszwowe, bo to pozwoli zminimalizować ryzyko powstawania otarć. Jeśli uprawiasz sporty na zewnątrz, nie zapomnij dopasować swojego stroju do warunków pogodowych, w szczególności do temperatury.

Sprzęt i akcesoria dla sportowców – sprawdź ofertę naszych partnerów

Sklepy dla sportowców, takie jak wspomniany wyżej Decathlon czy Intersport, oferują szeroki wybór produktów, które znacznie ułatwiają uprawianie sportów. Poza obuwiem i specjalistyczną odzieżą znajdziesz w nich także sprzęt sportowy. W ofercie dostępne są m.in.:

  • rowery;
  • orbitreki;
  • kije do nordic walking;
  • hantle;
  • akcesoria do fitnessu;
  • akcesoria do pływania;
  • akcesoria do gimnastyki;
  • piłki.

W ofercie naszych partnerów znajdziesz niemal wszystko, co jest potrzebne do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Po więcej inspiracji i porad dla sportowców sięgnij do naszego poradnika Ekstra.

Dbaj o swoje zdrowie i kondycję oraz oszczędzaj na zakupach z PAYBACK

Kiedy kupujesz akcesoria i odzież sportową u partnerów, zyskujesz punkty PAYBACK, dzięki którym możesz oszczędzać na wiele sposobów. Pamiętaj, że im więcej punktów zgromadzisz, tym szybciej odbierzesz nagrody. Jeżeli chcesz je zbierać jeszcze szybciej, nie zapomnij o aktywowaniu kuponów dostępnych na stronie lub w aplikacji PAYBACK. Kiedy zgromadzisz wystarczająco dużo punktów, wejdź do zakładki „nagrody” i tam wymień je na wybrany przez siebie przedmiot. Wśród wielu propozycji nie brakuje też nagród, które będą idealne dla miłośników zdrowego trybu życia. Oprócz akcesoriów sportowych znajdziesz tam m.in. akcesoria do przygotowywania zdrowych i pysznych posiłków. Kolejną możliwością oszczędzania wraz z PAYBACK jest wymiana punktów na vouchery do wybranych partnerów Programu. Możesz też przy pomocy zgromadzonych na koncie punktów obniżać rachunki za zakupy w stacjonarnych punktach partnerskich.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!