Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na trec.pl

1 °P za 3 zł

Marka Trec Nutrition powstała dzięki pasji do sportu i chęci dzielenia się wiedzą. Od 2001 roku zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją odżywek, suplementów diety oraz ubrań dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Nasze produkty doceniane są nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Dbamy o nią na każdym etapie przygotowania produktu – od momentu przygotowania suplementów, aż po ich zapakowanie. Zakupy w Trec Nutrition to przede wszystkim gwarancja jakości produktów. Dostawa jest całkowicie darmowa, a zamówienia złożone do godziny 12:00 zazwyczaj realizowane są jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo, składając większe zamówienie, możesz liczyć na gratisy w postaci pełnowartościowych produktów! Trec Nutrition to nie tylko odżywki i suplementy diety. Trec to wspaniała społeczność świadomych potrzeb swego organizmu sportowców, którzy chcą osiągać najlepsze efekty w trenowaniu zdrowej i wysportowanej sylwetki. Dołącz do #TRECTEAM!

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.