Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mikesport.pl

1 °P za 3 zł

MikeSport to sklep online z odzieżą sportową dla Biegaczy oraz Rowerzystów. Sklep zapewnia ogromny wybór, niskie ceny oraz wysyłkę w 24h.

To także sklep szeroki asortyment bielizny termoaktywnej, odzieży kompresyjnej, koszulek, kurtek, spodni oraz strojów do biegania. To, coo dodatkowo wyróżnia MikeSport, to atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zamówień, a także bogaty wybór najmodniejszych kolekcji, które na bieżąco uzupełniane są o nowe modele i fasony, światowe trendy odzieży sportowej dla kobiet i mężczyzn, a także dla najmłodszych miłośników aktywnego stylu życia. Postaw na wygodę i jakość! Zacznij z nami trening już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą odzieży, obuwia i akcesoriów dostępna w sklepie sportowym MikeSport.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w alikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.