Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na ksiegarnia-edukacyjna.pl

1 °P za 3 zł

Księgarnia Edukacyjna specjalizuje się w ofercie skierowanej do nauczycieli, pedagogów, rodziców i uczniów. Na naszych stronach znajdziecie Państwo podręczniki, poradniki metodyczne, pomoce naukowe, lektury, oraz szeroki wachlarz publikacji okołopodręcznikowych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Z Księgarnią Edukacyjną nauka nie jest nudna

Dzieci i młodzież to jedna z najbardziej wymagających grup odbiorców. Aby lekcja była ciekawa, a tym samym wciągająca i efektywna, musi być dobrze zorganizowana i bliska rzeczywistości ucznia. Pomoce dydaktyczne, oferowane przez Księgarnię Edukacyjną do wszystkich przedmiotów szkolnych, uatrakcyjnią zarówno lekcje w szkole, jak i naukę w domu. Stanowią uzupełnienie oferty podstawowej, na którą składają się podręczniki przedmiotowe i zeszyty ćwiczeń. Warto jednak zauważyć, że nie wszystkie dzieci chcą się uczyć z podręcznika i wykonywać zadania. Niektórzy uczniowie wymagają większej kreatywności ze strony nauczyciela, aby zaangażować się w lekcję. Właśnie w takich przypadkach interaktywne pomoce dydaktyczne są nieocenione.

Źródłem inspiracji mogą być także materiały metodyczne dla nauczyciela. Dużą zaletą proponowanych scenariuszy lekcji oraz pomocy dydaktycznych jest to, że wspomagają one rozwój różnorodnych kluczowych kompetencji, jak integracja sensoryczna czy komunikacja społeczna. Materiały przewidziane do nauki języków obcych ułatwiają pozbycie się barier językowych, zwłaszcza w tworzeniu własnych wypowiedzi.

Księgarnia Edukacyjna – rzetelna wiedza i różnorodne ćwiczenia

Komplet podręczników dostosowanych do wieku ucznia i zeszytów ćwiczeń zawierających ciekawe zadania to podstawa edukacyjnego sukcesu. Dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom z danego przedmiotu, uczeń może utrwalić zdobytą wiedzę. W sklepie ksiegarnia-edukacyjna.pl znajdziesz zawsze aktualne wydania podręczników wiodących wydawnictw edukacyjnych, jak MAC czy JUKA. Pełna oferta edukacyjna obejmuje także lektury szkolne wraz z opracowaniem, które pomoże lepiej przyswoić tekst i przygotować się do sprawdzianu czy egzaminu.