Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na colorland.pl

1 °P za 3 zł

Fotoprodukty Colorland to najlepsze, co możesz podarować w prezencie swoim bliskim (i dalszym) znajomym, rodzinie i ukochanym! Fotoksiążki i fotokalendarze z personalizowanymi stronami oraz inne nasze produkty są wykańczane ręcznie, w co wkładamy wiele serca i zaangażowania. Wywołaj odbitki w Colorland lub zamów nasz piękny album premium w fotograficznej jakości, a zobaczysz, że można zachowywać zdjęcia w znacznie ciekawszej i piękniejszej formie, niż robiłeś to do tej pory. Jesteśmy dla Was i drukujemy dla Was.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Colorland.pl – kreatywna oprawa zdjęć na wyciągnięcie ręki

Fotoprodukty Colorland to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości. Oferta jest bardzo szeroka, każdy klient może zaprojektować między innymi: fotoksiążkę, fotokalendarz, fotoobraz czy też wizytówki. Ponadto zamówić można standardowe odbitki. Edytor dostępny na stronie oferuje nie tylko setki szablonów, ale także kliparty, ramki i obrazki. Jest on bardzo intuicyjny, więc w procesie projektowania ogranicza Cię tak naprawdę wyłącznie Twoja wyobraźnia. Fotoprodukty to również wspaniały pomysł na prezent – wyjątkowy, bo zaprojektowany od początku do końca przez Ciebie!

Jak stworzyć i zamówić projekt na Colorland.pl?

Projektowanie i zamawianie fotoproduktów na Colorland.pl jest niezwykle proste. W przypadku fotoksiążki pierwszy krok stanowi wybranie szablonu. Następnie do edytora wstawiamy swoje zdjęcia – możemy dodatkowo ubarwić projekt licznymi efektami graficznymi. Czas realizacji zamówienia to tylko 3 dni robocze – wybierać można spośród kilku sposobów dostawy. Warto wiedzieć, że Colorland.pl ma również swoją aplikację mobilną colorlandGO. Jest ona ogromnym ułatwieniem dla tych osób, które nie dysponują czasem, aby zaprojektować fotoprodukty przy użyciu komputera stacjonarnego. Dzięki aplikacji można to zrobić np. jadąc tramwajem, autobusem, czy stojąc w długiej kolejce w sklepie. Ponadto, czas realizacji produktów mobilnych jest krótszy – wynosi tylko 2 dni robocze! Warto zaznaczyć, że przy zakupie większej liczby sztuk fotoproduktów Colorland oferuje atrakcyjne zniżki.