Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na empikfoto.pl

1 °P za 3 zł

Wywołaj odbitki zdjęć z wakacji lub stwórz własną fotoksiążkę z pomocą Empik foto.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Empik Foto – sprawdź, co wyczarujesz ze swoich zdjęć

Zarówno te robione amatorsko, jak i profesjonalne fotografie pozwalają zatrzymać na dłużej unikatowe chwile, które towarzyszą nam przez całe życie. Warto wzmocnić te wspomnienia, wywołując wybrane zdjęcia i oprawiając je w ramki lub umieszczając w ozdobnym albumie. Jednak wywoływanie klasycznych fotografii to nie jest jedyna opcja, jaką daje nasz partner. Empik Foto to także możliwość przygotowania ciekawych pamiątek i prezentów bazujących na twoich zdjęciach.

Do najciekawszych i najpopularniejszych rozwiązań należą m.in.: fotokubki, koszulki i poduszki ze zdjęciem, a także fotopuzzle. A to tylko część z propozycji, jakie znajdziesz na stronie naszego partnera. Dzięki prostemu w obsłudze kreatorowi projekt wybranego produktu łatwo wykonasz samodzielnie.

Współpraca Empik Foto i PAYBACK – przekonaj się, co zyskujesz

Zamawiając odbitki lub inne produkty na stronie zyskujesz °Punkty. Za każde wydane 3 zł na twoje konto wpływa 1 °Punkt PAYBACK. Możesz zyskać więcej, jeśli aktywujesz kupony dostępne w naszym serwisie i aplikacji. Zbierzesz wówczas więcej °Punktów, które przybliżą cię do odbierania nagród przewidzianych dla uczestników Programu. Warto również zdecydować się na vouchery. Jeżeli lubisz książki w wersji elektronicznej (e-booki i audiobooki), ciekawym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa na abonament w Empik Go. Korzystając z zebranych °Punktów, możesz też obniżyć rachunki za zakupy u partnerów stacjonarnych Programu.