Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na empikfoto.pl

1 °P  za 3 zł

Empik Foto – sprawdź, co wyczarujesz ze swoich zdjęć

Zarówno te robione amatorsko, jak i profesjonalne fotografie pozwalają zatrzymać na dłużej unikatowe chwile, które towarzyszą nam przez całe życie. Warto wzmocnić te wspomnienia, wywołując wybrane zdjęcia i oprawiając je w ramki lub umieszczając w ozdobnym albumie. Jednak wywoływanie klasycznych fotografii to nie jest jedyna opcja, jaką daje nasz partner. Empik Foto to także możliwość przygotowania ciekawych pamiątek i prezentów bazujących na twoich zdjęciach.

Do najciekawszych i najpopularniejszych rozwiązań należą m.in.: fotokubki, koszulki i poduszki ze zdjęciem, a także fotopuzzle. A to tylko część z propozycji, jakie znajdziesz na stronie naszego partnera. Dzięki prostemu w obsłudze kreatorowi projekt wybranego produktu łatwo wykonasz samodzielnie.

Współpraca Empik Foto i PAYBACK – przekonaj się, co zyskujesz

Zamawiając odbitki lub inne produkty na stronie zyskujesz °Punkty. Za każde wydane 3 zł na twoje konto wpływa 1 °Punkt PAYBACK. Możesz zyskać więcej, jeśli aktywujesz kupony dostępne w naszym serwisie i aplikacji. Zbierzesz wówczas więcej °Punktów, które przybliżą cię do odbierania nagród przewidzianych dla uczestników Programu. Warto również zdecydować się na vouchery. Jeżeli lubisz książki w wersji elektronicznej (e-booki i audiobooki), ciekawym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa na abonament w Empik Go. Korzystając z zebranych °Punktów, możesz też obniżyć rachunki za zakupy u partnerów stacjonarnych Programu.