Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na znak.com.pl

1 °P za 3 zł

Wydawnictwo Znak to jedno z najbardziej znanych i renomowanych polskich wydawnictw. W ofercie ma publikacje z wielu kategorii, a jego wydawnictwa córki specjalizują się w różnych dziedzinach literatury, np. Znak Horyzont to głównie książki historyczne, a Znak Emotikon – dla dzieci. Publikacje naszego partnera możesz kupić na stronie znak.com.pl.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najlepsze książki w przystępnych cenach – zajrzyj na znak.com.pl

Strona znak.com.pl została stworzona w celu sprzedaży książek Wydawnictwa Znak. Obecnie jednak można znaleźć na niej również publikacje innych wydawców. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w książki o różnorodnej tematyce, wydane nie tylko przez Znak. Znacznie ułatwia to zakupy książkowe, ponieważ kupując wszystko w jednym miejscu, za przesyłkę zapłacisz tylko raz. Dużą zaletą korzystania z tej księgarni internetowej są także przystępne ceny poszczególnych publikacji. Warto też sprawdzać propozycje promocyjne i wyprzedaże, gdyż w ten sposób możesz nabyć ciekawe tytuły za niewielkie pieniądze.

Oferta nie tylko dla miłośników książek

W ofercie naszego partnera są nie tylko książki. Coś dla siebie znajdą również pasjonaci gier planszowych. Znak.com.pl ma propozycje dla graczy w każdym wieku – od klasycznych warcabów i chińczyka po współczesne hity towarzyskich spotkań, takie jak: Wsiąść do pociągu, Dixit, Azul czy Pan Tu Nie Stał. Oprócz tego księgarnia prowadzi sprzedaż m.in. puzzli, gadżetów książkowych, kalendarzy, komiksów oraz czasopism.

Na stronie znak.com.pl możesz też sprawdzić zapowiedzi publikacji poszczególnych wydawnictw dostępnych w ofercie księgarni. Dzięki temu już wcześniej zaplanujesz swoje książkowe zakupy.

Pamiętaj, że kupując u tego partnera Programu, możesz także zbierać °Punkty PAYBACK – za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. Nie zapomnij wcześniej zalogować się w naszym serwisie, aby sprawdzić, jakie są aktualnie dostępne kupony. Bezpośrednio ze strony PAYBACK przejdziesz na znak.com.pl.