Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na prezentorkacja.pl

1 °P za 3 zł

Prezentokracja.pl to niezwykłe prezenty w postaci przeżyć - jazda Subaru lub Ferrari, lot szybowcem, lot balonem, wyprawy off-road, masaż tajski i wiele innych. Oferta obejmuje ponad 350 niezapomnianych przeżyć.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Kolekcja doświadczeń na stronie prezentokracja.pl

Tym, co najbardziej liczy się przy wybieraniu prezentu są emocje, jakie dany podarunek będzie ze sobą niósł. Dlatego dla jednych najlepszym wyborem będzie piękny czy praktyczny przedmiot, a dla innych nowe doświadczenie. Prezentokracja pozwoli ci odnaleźć oryginalne pomysły na to, by dana okazja zapadła obdarowanemu w pamięć. Momenty spędzone za kierownicą sportowego samochodu, wieczór w filharmonii, dzień w SPA, metamorfoza, suknia ślubna na specjalne zamówienie, lot szybowcem, lot widokowy nad Tatrami, skok ze spadochronem, kursy kulinarne czy wspinaczka, to tylko niektóre z wielu propozycji, dzięki którym z pewnością znajdziesz idealny prezent, perfekcyjnie dopasowany do gustu danej osoby.

Wygodna dostawa i opcje dla niezdecydowanych

Bony od prezentokracja.pl ważne są przez 12 miesięcy. Możesz zamówić je w eleganckiej formie papierowej, która doskonale będzie się prezentować, szczególnie na bardziej formalnych okazjach (np. na ślubie), a także elektronicznej, dostarczanej bezpośrednio do obdarowywanego. Druga opcja jest nie tylko ekologiczna, lecz często również wygodniejsza, np. w momencie, gdy nie możesz odwiedzić osoby, której pragniesz sprezentować przeżycie.

Uważasz, że bon od prezentokracja.pl to doskonały pomysł na wybraną okazję, jednak nie masz pewności, które przeżycie sprawdzi się najlepiej? Wybierz jedną z dwóch opcji – dowolny zestaw „Kolekcja Przeżyć” lub kartę podarunkową o wartości od 50 do 2000 złotych.