Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na taniaksiazka.pl

1 °P  za 3 zł

Taniaksiazka.pl – szeroka oferta

Taniaksiazka.pl oferuje ponad 400 tys. różnych artykułów. Asortyment księgarni tworzą przede wszystkim książki, audiobooki, ebooki, materiały edukacyjne, gry i zabawki dla dzieci. Proponowane kategorie to m.in. beletrystyka i literatura piękna, ezoteryka i parapsychologia, fantastyka, hobby, komiksy, kryminały i sensacja, książki naukowe i popularnonaukowe, podręczniki, czasopisma, literatura faktu, reportaż, poradniki. Oferta obejmuje literaturę obcojęzyczną i specjalistyczną, a także książki kucharskie, filmy i seriale, gry, kalendarze, multimedia, plakaty, reprodukcje, ramy, muzykę. W ramach outletu sprzedawane są końcówki nakładów książek oraz produkty uszkodzone i niekompletne. Można je nabyć w bardzo korzystnych cenach. Bogatą ofertę tworzą też TanioKsiążkowe gadżety, doskonale nadające się na prezent dla miłośników czytania. Wśród nich dostępne są koszulki, zakładki do książek, kubki, skarpetki, torby. Artykuły dla dzieci to książki, gry i zabawki. W każdym miesiącu wybierane są „hity miesiąca”, które można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Bony podarunkowe – doskonały pomysł na prezent

Bon podarunkowy do Taniaksiazka.pl to idealny prezent dla osób kochających książki. W sklepie dostępne są bony o różnej wartości – od 30 do 500 zł. Ich ważność obejmuje 12 miesięcy od daty zakupu. W jednym zamówieniu można skorzystać z kilku bonów podarunkowych.

Oferta dodatkowa w Taniaksiazka.pl

Oprócz książek, multimediów oraz zabawek i gier edukacyjnych na Taniaksiazka.pl można kupić kawe, herbatę, yerbę, słodycze i przekąski. To doskonały dodatek do przyjemnej lektury. W asortymencie dostępne są także m.in. kosmetyki naturalne, lampiony, figurki, naczynia kuchenne, dzwonki, łapacze snów, kadzidła i świece. Można tu znaleźć wiele inspiracji na prezent nie tylko dla książkoholika.