Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na taniaksiazka.pl

1 °P za 3 zł

Tania Książka to Tania Księgarnia Internetowa. Mamy tanie książki, podręczniki szkolne, gry, zabawki. Rabaty do 90% Wysyłka od 4,70 zł. DARMOWY odbiór w Białymstoku.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Taniaksiazka.pl – szeroka oferta

Taniaksiazka.pl oferuje ponad 400 tys. różnych artykułów. Asortyment księgarni tworzą przede wszystkim książki, audiobooki, ebooki, materiały edukacyjne, gry i zabawki dla dzieci. Proponowane kategorie to m.in. beletrystyka i literatura piękna, ezoteryka i parapsychologia, fantastyka, hobby, komiksy, kryminały i sensacja, książki naukowe i popularnonaukowe, podręczniki, czasopisma, literatura faktu, reportaż, poradniki. Oferta obejmuje literaturę obcojęzyczną i specjalistyczną, a także książki kucharskie, filmy i seriale, gry, kalendarze, multimedia, plakaty, reprodukcje, ramy, muzykę. W ramach outletu sprzedawane są końcówki nakładów książek oraz produkty uszkodzone i niekompletne. Można je nabyć w bardzo korzystnych cenach. Bogatą ofertę tworzą też TanioKsiążkowe gadżety, doskonale nadające się na prezent dla miłośników czytania. Wśród nich dostępne są koszulki, zakładki do książek, kubki, skarpetki, torby. Artykuły dla dzieci to książki, gry i zabawki. W każdym miesiącu wybierane są „hity miesiąca”, które można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Bony podarunkowe – doskonały pomysł na prezent

Bon podarunkowy do Taniaksiazka.pl to idealny prezent dla osób kochających książki. W sklepie dostępne są bony o różnej wartości – od 30 do 500 zł. Ich ważność obejmuje 12 miesięcy od daty zakupu. W jednym zamówieniu można skorzystać z kilku bonów podarunkowych.

Oferta dodatkowa w Taniaksiazka.pl

Oprócz książek, multimediów oraz zabawek i gier edukacyjnych na Taniaksiazka.pl można kupić kawe, herbatę, yerbę, słodycze i przekąski. To doskonały dodatek do przyjemnej lektury. W asortymencie dostępne są także m.in. kosmetyki naturalne, lampiony, figurki, naczynia kuchenne, dzwonki, łapacze snów, kadzidła i świece. Można tu znaleźć wiele inspiracji na prezent nie tylko dla książkoholika.