Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na distance.pl

1 °P za 3 zł

Distance (Sneakers by Distance) – to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów z obuwiem sportowym. Na polskim rynku firma działa od 15 lat. Sieć stacjonarna obejmuje obecnie 22 sklepy w największych centrach handlowych w Polsce oraz sklepy internetowe.Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Distance – moda na kultowe sneakersy

Sieć butików Distance została stworzona przez pasjonatów sportowego obuwia, dzięki czemu oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb zróżnicowanych grup odbiorców. Klientami sklepu są zarówno fani sneakersów, tworzący kulturę sneakerhedów, jak i wielbiciele porządnego obuwia sportowego. Certyfikat Autentyczności, przyznawany przez portal kolekcjonerbutow.pl, stanowi gwarancję, że zakupione produkty są oryginalne. Firma Distance zdobyła to wyróżnienie w Polsce jako pierwsza. W trampkach ważne są jednak nie tylko jakość i autentyczność, ale także niebanalne wzornictwo. W sieci butików Distance znajdziesz wyjątkowe sneakersy, które będą istotnym elementem Twojego własnego stylu. W Polsce działają 22 filie stacjonarne tej firmy, mieszczące się w centrach handlowych, oraz sklep internetowy.

Wygodne i bezpieczne zakupy na distance.pl

Zakup butów w sklepie internetowym nie każdego przekonuje. Wątpliwości dotyczą głównie dopasowania odpowiedniego rozmiaru obuwia. Robiąc zakupy w sklepie distance.pl, nie musisz obawiać się pomyłki. Zakupione produkty, które nie będą spełniały Twoich oczekiwań, możesz bezproblemowo i bezpłatnie zwrócić w ciągu 30 dni roboczych. Nie grozi Ci także długi czas oczekiwania na wymarzone buty – pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane do klienta w ciągu 24 godzin od momentu opłacenia zakupów. Nowoczesna technologia z kolei zapewnia bezpieczeństwo przesyłu danych oraz płatności online. Sklep nie wymaga tworzenia profilu klienta, co znacznie przyspiesza i ułatwia procedurę.