Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na centrumrowerowe.pl

1 °P za 3 zł

Centrumrowerowe.pl to doskonały wybór dla miłośników dwukołowców. Firma działa na rynku od 2005 roku i od początku swojej działalności nadąża za współczesnymi trendami, a w swojej ofercie posiada najnowszy sprzęt. Cieszy się zaufaniem klientów, o czym świadczy uznanie portalu opineo.pl w rankingu sportowych sklepów internetowych. Centrumrowerowe.pl wspiera także działania młodych, obiecujących sportowców, angażując się w liczne wydarzenia sportowe. Zakupy wiążą się ze zdobywaniem punktów w ramach programu PAYBACK – za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt na następne zakupy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Centrumrowerowe.pl – najlepsze światowe marki w jednym miejscu

Centrumrowerowe.pl oferuje szeroki wybór sprzętu czołowych marek branży rowerowej. Części rowerowe sprowadzane są przede wszystkim od popularnej marki Shimano. W ofercie można również znaleźć produkty amerykańskiej firmy SRAM, które są doskonale znane fanom kolarstwa. Sklep wspiera także polskie marki, dlatego klienci znajdą w nim produkty firm Kross i Romet. Dostępne są również części rowerowe światowych producentów – Continental, Maxxis oraz Schwalbe. Każdy klient może wybierać spośród dużej liczby opon i dętek do wszystkich typów rowerów. Jednak centrumrowerowe.pl to nie tylko części do rowerów. Firma oferuje też odzież i obuwie dla kolarzy od takich firm jak szkocka Endura czy włoskie Northwave. Do wyboru jest także szeroka gama akcesoriów rowerowych – bagażników, lusterek, osłon, bidonów i wielu innych.

Proste zakupy online

Zakupy w sklepie internetowym centrumrowerowe.pl są niezwykle proste i komfortowe. W wyborze właściwego towaru pomagają specjaliści, z którymi można kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Jeśli towar nie spełni całkowicie oczekiwań klienta, sklep umożliwia jego zwrot w terminie do 14 dni od daty zakupu.