Zbieraj °Punkty PAYBACK za rezerwacje noclegów na Booking.com

2 °P  za 1€

Booking.com – znajdź idealny nocleg dla siebie w każdym zakątku świata

Booking.com jest obecnie jedną z największych na świecie firm e-commerce. A wszystko zaczęło się dość niepozornie w 1996 roku w Amsterdamie, gdzie powstał niewielki start-up. Dzięki prężnemu działaniu i ciekawym pomysłom dzisiaj możesz korzystać z usług proponowanych przez Booking.com niemalże na całym świecie.

W odróżnieniu od wielu innych stron oferujących możliwość zarezerwowania noclegu, na Booking.com znajdziesz nie tylko hotele czy pensjonaty. Na stronie prezentowane są najróżniejsze oferty. Możesz zatem zdecydować się na wypoczynek w domku na drzewie, niewielkim rodzinnym pensjonacie czy hotelu lodowym. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Booking.com – nie tylko noclegi

Idealne miejsce na spędzenie urlopu już wybrane? Teraz nadszedł czas na to, aby znaleźć sposób jak tam dotrzeć. Za pośrednictwem naszego partnera możesz również wyszukiwać połączenia samolotowe w atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę miejsce, z którego chcesz wylecieć i port docelowy. Następnie zaznaczasz daty przylotu, wylotu i czekasz, aż pojawią się wyniki.

A może wolisz podróż samochodem? Jeśli tak, to możesz wyszukać ofertę wynajmu auta. Wystarczy, że wybierzesz miasto i czas, na jaki chcesz wypożyczyć pojazd.

Pamiętaj, że korzystając ze strony Booking.com, możesz również zbierać °Punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Za każde wydane za pośrednictwem serwisu 1 Euro, otrzymasz 2 °Punkty PAYBACK. Nie czekaj, spakuj bagaż podręczny i leć na wakacje!