Zbieraj °Punkty PAYBACK za rezerwacje noclegów na Booking.com

2 °P za 1€

Booking.com to największa na świecie platforma online pośrednicząca w rezerwacji hoteli i obiektów w 228 krajach i terytoriach na całym świecie.


Warunki naliczenia °punktów za zakupy na Booking.com po rozwinięciu „Informacje o sklepie"

kliknij symbol „ˇ ” poniżej

Informacje o sklepie

Niezależnie od waluty, w której opłacona została rezerwacja, Booking.com dokonuje przeliczenia jej na EUR. Punkty zostają przyznane zgodnie z przelicznikiem 2°P za 1€.

Podczas dokonania rezerwacji zostanie Ci przyznane 0 °P. Prawidłowa liczba Twoich °Punktów pojawi się na Twoim koncie do 35 dni od momentu Twojego wyjazdu z hotelu. Jeśli przy robieniu rezerwacji skorzystałeś z °Punktów promocyjnych, one także zostaną naliczone 35 dni od momentu Twojego wyjazdu z hotelu. Przyznanie prawidłowej liczby °Punktów po upływie do 35 dni od daty wyjazdu z hotelu ma związek z potwierdzeniem Twojego pobytu przez Booking.com. Pamiętaj, że tylko zrealizowane rezerwacje podlegają naliczeniu °Punktów.


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.Booking.com – znajdź idealny nocleg dla siebie w każdym zakątku świata

Booking.com jest obecnie jedną z największych na świecie firm e-commerce. A wszystko zaczęło się dość niepozornie w 1996 roku w Amsterdamie, gdzie powstał niewielki start-up. Dzięki prężnemu działaniu i ciekawym pomysłom dzisiaj możesz korzystać z usług proponowanych przez Booking.com niemalże na całym świecie.

W odróżnieniu od wielu innych stron oferujących możliwość zarezerwowania noclegu, na Booking.com znajdziesz nie tylko hotele czy pensjonaty. Na stronie prezentowane są najróżniejsze oferty. Możesz zatem zdecydować się na wypoczynek w domku na drzewie, niewielkim rodzinnym pensjonacie czy hotelu lodowym. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Booking.com – nie tylko noclegi

Idealne miejsce na spędzenie urlopu już wybrane? Teraz nadszedł czas na to, aby znaleźć sposób jak tam dotrzeć. Za pośrednictwem naszego partnera możesz również wyszukiwać połączenia samolotowe w atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę miejsce, z którego chcesz wylecieć i port docelowy. Następnie zaznaczasz daty przylotu, wylotu i czekasz, aż pojawią się wyniki.

A może wolisz podróż samochodem? Jeśli tak, to możesz wyszukać ofertę wynajmu auta. Wystarczy, że wybierzesz miasto i czas, na jaki chcesz wypożyczyć pojazd.

Pamiętaj, że korzystając ze strony Booking.com, możesz również zbierać °Punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Za każde wydane za pośrednictwem serwisu 1 Euro, otrzymasz 2 °Punkty PAYBACK. Nie czekaj, spakuj bagaż podręczny i leć na wakacje!