Zbieraj punkty PAYBACK za rezerwacje noclegów na Booking.com

2 °P za 1€

Booking.com to największa na świecie platforma online pośrednicząca w rezerwacji hoteli i obiektów w 228 krajach i terytoriach na całym świecie.

*Warunki naliczenia punktów za rezerwacje noclegów na Booking.com po rozwinięciu „Informacje o sklepie”.

Informacje o sklepie

Niezależnie od waluty, w której opłacona została rezerwacja, Booking.com dokonuje przeliczenia jej na EUR. Punkty zostają przyznane zgodnie z przelicznikiem 2°P za 1€.

Podczas dokonania rezerwacji zostanie Ci przyznane 0 °P. Prawidłowa liczba Twoich punktów pojawi się na Twoim koncie do 35 dni od momentu Twojego wyjazdu z hotelu. Jeśli przy robieniu rezerwacji skorzystałeś z punktów promocyjnych, one także zostaną naliczone 35 dni od momentu Twojego wyjazdu z hotelu. Przyznanie prawidłowej liczby punktów po upływie do 35 dni od daty wyjazdu z hotelu ma związek z potwierdzeniem Twojego pobytu przez Booking.com. Pamiętaj, że tylko zrealizowane rezerwacje podlegają naliczeniu punktów.


Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Punkty naliczą się w ciągu 35 dni od wymeldowania z hotelu