Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Zwiedzaj wygodnie i zbieraj punkty PAYBACK

Wycieczka oraz zebrane punkty PAYBACK

Krzysiek uwielbia podróże. Tym razem postanowił wyskoczyć wraz z grupą przyjaciół na kilka dni do Lizbony. Gdy rezerwował nocleg przez Booking.com, przypomniał sobie, że jego ulubiony serwis rezerwacyjny jest partnerem Programu PAYBACK. Jako posiadacz karty natychmiast sprawdził, jak może skorzystać na tej transakcji. Za każde wydane 1 euro mógł zasilić swoje konto PAYBACK o dodatkowe 2 punkty. To jednak nie wszystko! Wśród dostępnych kuponów Krzysiek znalazł świetną promocję – za rezerwację przez Booking.com o wartości powyżej 149 euro mógł otrzymać dodatkowe 1000 punktów PAYBACK. Aktywował kupon, wybrał nocleg za 200 euro, a na jego konto wpłynęły punkty. Spakował podstawowe rzeczy w podręczną walizkę oraz torbę i wyruszył w podróż.

Dowiedz się, co można spakować do bagażu podręcznego.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

rezerwacja wycieczki na booking.com w payback

Kupno odpowiedniego plecaka

Stolica Portugalii zrobiła na Krzyśku ogromne wrażenie. Jednak nie mógł on w pełni cieszyć się urokami wypoczynku z powodu torby, która bardzo szybko zaczęła mu przeszkadzać. Zwiedzanie pofałdowanych terenów Lizbony z torbą na ramieniu było bardzo męczące. Znajomi, którzy zabrali ze sobą plecaki, nie mieli powodów do narzekania. Krzysiek wiedział już, że na następny wyjazd zabierze ze sobą bardziej poręczny bagaż. Nie zamierzał tracić czasu i zaraz po powrocie do Polski zaczął rozglądać się za odpowiednim plecakiem. Sprawdził stan swojego konta PAYBACK i okazało się, że zebrał już 2500 punktów. Wśród nagród, na które można wymienić punkty, Krzysiek zauważył plecak 4F – idealny bagaż podręczny na krótkie wypady za granicę. Wymienił punkty, dopłacił 124,99 zł i zaoszczędził ponad 20 zł na tym zakupie.

wymiana punktów PAYBACK na plecak 4f

Krzysiek nie musiał płacić za dostawę, bo dla posiadaczy karty PAYBACK zawsze jest darmowa. Po kilku dniach miał już 20-litrowy plecak – bez problemu dostosował go do kształtu swoich pleców, a dzięki dużej liczbie kieszeni mógł zabrać ze sobą wszystkie przedmioty niezbędne w podróży. Podczas pobytu w Rzymie miał już wolne ręce i bez żadnych ograniczeń zwiedzał Wieczne Miasto.

Przeczytaj co jeszcze możesz dostać w katalogu nagród PAYBACK.

Jakie jeszcze korzyści można czerpać z uczestnictwa w PAYBACK?

Amatorzy turystyki mogą szybko i łatwo zbierać punkty, gdy:

  • rezerwują noclegi przez Booking.com – przed dokonaniem rezerwacji warto sprawdzić dostępne kupony. Dzięki nim można np. zgarnąć dodatkowe 1000 punktów za transakcje powyżej 149 euro;
  • korzystają z Polskich Linii Lotniczych LOT – za każdą rezerwację można otrzymać dodatkowe 1000 punktów;
  • rezerwują hotele z sieci Orbis Group Hotels – za pobyt w hotelu Ibis, Ibis Budget, Ibis Styles, Mercure lub Novotel można dostać 600 punktów. Wystarczy pokazać w recepcji swoją kartę PAYBACK;

  • wyszukują i rezerwują loty przez platformy eSky lub Fly.pl – eSky oferuje 1 punkt za każde wydane 3 zł, a Fly.pl 1 punkt za 2 zł.
  • Korzystają z usług biura podróży TUI – za każde wydane 3 zł można otrzymać 1 punkt. Po rezerwacji wycieczki dla całej rodziny na konto PAYBACK wpłynie nawet kilka tysięcy punktów.
  • Robią zakupy w sieci sklepów Decathlon – przygotowując się do podróży, można skorzystać np. z kuponu promocyjnego, dzięki któremu za zakupy w tym sklepie można zyskać cztery razy więcej punktów.

Zawsze warto sprawdzać dostępne kupony i aktywować je przed dokonaniem zakupu

Aby punkty PAYBACK naliczały się poprawnie, należy zalogować się na stronie Programu bądź w aplikacji i stamtąd dokonać transakcji.


Oto przykładowe korzyści dla podróżników, którzy są jednocześnie aktywnymi uczestnikami Programu PAYBACK:

  • Zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe – wśród produktów oferowanych przez PAYBACK jest wiele akcesoriów podróżniczych, takich jak kije do nordic walking, odzież sportowa, hamaki, plecaki, walizki, koce plażowe, śpiwory, krzesła turystyczne i podręczne suszarki do obuwia. Dobrym wyborem będą też akcesoria rowerowe, ponieważ w wielu europejskich miastach (np. w Amsterdamie) rower stanowi bardzo wygodny środek transportu. Co ważne, nie trzeba czekać, aż na koncie pojawi się wymagana liczba punktów, bo każdą nagrodę można zdobyć za odpowiednią dopłatą.
  • Punkty można wymienić na vouchery – w Programie PAYBACK dostępne są karty podarunkowe do Allegro lub RTV Euro AGD. Przykładowy voucher o wartości 50 zł to równowartość 5500 punktów. Można w całości wymienić go na akcesoria turystyczne lub obniżyć ich cenę.

Zacznij oszczędzać dzięki punktom PAYBACK