Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na selectcamp.com

1 °P za 3 zł

Selectcamp już od 21 lat zajmuje się organizacją rodzinnych wakacji na campingu. W naszej ofercie posiadamy najlepsze miejsca wypoczynkowe w całej Europie. Doskonałe warunki na wszystkich campingach, piękne miejsca i szerokie możliwości rekreacyjne sprawiają że ta forma wypoczynku zdobywa coraz większą popularność. Wakacje z Selectcamp są zawsze perfekcyjnie zorganizowane.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Selectcamp.com – różne rodzaje zakwaterowania

Selectcamp.com to szeroki wybór ofert zakwaterowania m.in. w mobilnych domkach Mobile Home, domach letniskowych typu glamping oraz namiotach. To propozycje zarówno dla rodzin, jak i innych grup odbiorców. Oferta obejmuje noclegi m.in. we Francji, Włoszech, w Chorwacji i Austrii. Wszystkie kempingi zapewniają luksusowe warunki i mają bardzo dobre wyposażenie. Zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnej okolicy, w pobliżu restauracji, obiektów rekreacyjnych i wypoczynkowych, a także znanych zabytków. Wakacje z Selectcamp.com są perfekcyjnie zorganizowane, a miejsce zakwaterowania idealnie dopasowuje się do oczekiwań klientów. Wszystko to sprawia, że oferta cieszy się coraz większym powodzeniem wśród zróżnicowanej grupy odbiorców. Kemping jest tańszą opcją niż hotel, a warunki wcale nie muszą być gorsze niż te hotelowe.

Oferty specjalne w promocyjnych cenach

Dzięki ofertom specjalnym w Selectcamp.com możesz znacząco obniżyć koszt wakacji. Przygotowuje się je m.in. na majówkę i wczesną wiosnę. Warto także zapoznać się z propozycjami przedsprzedażowymi, które są dostępne na początku każdego roku. Obowiązuje taka sama zasada, jak u innych operatorów wycieczek – im szybciej zarezerwujesz wczasy, tym korzystniejszej ceny możesz się spodziewać. Ze względu na popularność kempingu i ograniczoną liczbę dostępnych opcji zdecydowanie rzadziej można trafić na ofertę last minute. Jeśli więc bierzesz pod uwagę taką formę wypoczynku, pomyśl o zarezerwowaniu wczasów odpowiednio wcześniej.

Dobrze wyposażony kemping to doskonała oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi, lecz także dla szerokiego grona odbiorców. Dostępne są nawet kwatery z określonymi udogodnieniami, np. dla osób niepełnosprawnych.