Poznaj nowe portale do rezerwacji podróży w PAYBACK

Zdobywaj punkty PAYBACK, realizując wakacyjne plany! Korzystaj z kuponów i punktuj szybciej z Lataj.pl, Hotele.pl i Rejsy.pl

1 °P za 2 zł

Hotele.pl

Hotele.pl od ponad 20 lat oferuje szeroki wybór ofert noclegowych w Polsce i na całym świecie. Oferta portalu obejmuje różnorodny typ zakwaterowania, niezależnie od typu podróży. City break z przyjaciółmi, romantyczny pobyt w zabytkowym zamku, regenerujący wyjazd do SPA, czy też podróż służbowa - na Hotele.pl każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę.

700 °P za rezerwację

Lataj.pl

Lataj.pl jest serwisem umożliwiającym rezerwację biletów lotniczych. Dzięki szybkiej i wygodnej wyszukiwarce można z łatwością porównać oferty połączeń lotniczych linii z całego świata. W systemach rezerwacyjnych Lataj.pl znajdą się tanie i regularne linie lotnicze, a dogodny mechanizm filtrów pozwoli na odnalezienie połączeń o najkrótszym czasie przelotu. Z Lataj.pl w prosty sposób dokonasz rezerwacji połączeń europejskich, krajowych czy międzykontynentalnych. Sprawdź nas! Rezerwuj swój lot z Lataj.pl.

1 °P za 2 zł

Rejsy.pl

Rejsy.pl to jeden z liderów i pionierów branży rejsów wycieczkowych na polskim rynku. Swoim klientom oferuje ponad 4 000 tras rejsów na 7 kontynentach, w tym najbardziej popularne rejsy po Morzu Śródziemnym, Karaibach, norweskich fiordach, Wyspach Kanaryjskich, Azji Południowo-Wschodniej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oraz wyspach Oceanu Indyjskiego. Szukasz pomysłu na spędzenie urlopu? Wybierz podróż z widokiem na morze z Rejsy.pl!