Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na TVOkazje.pl

1 °P za 3 zł

TVOkazje to sklep internetowy oferujący szeroki asortyment artykułów m.in. z kategorii zdrowie, dom, zabawki, moda i uroda.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

TVOkazje.pl – skarbnica produktów dla każdego

Ten wyjątkowy sklep internetowy oferuje szeroki asortyment produktów z takich kategorii jak: Moda, Uroda, Zabawki, Zdrowie, Kuchnia czy Dom. Jeśli lubisz polować na okazje, zajrzyj do sekcji Outlet oraz do działu Bestsellery, gdzie często są dostępne produkty w promocji. Ciekawą kategorią jest ta o nazwie Produkty z TV. Możesz w niej znaleźć w obniżonych cenach urządzenia reklamowane na kanale TV Okazje. Co więcej, szukając pomysłu na prezent, warto sprawdzić zakładkę „Oglądaj na żywo”, gdzie można zobaczyć filmy reklamowe poszczególnych produktów, sprawdzić opinie użytkowników, którzy mieli okazję wypróbować dane przedmioty, a także obejrzeć krótkie wywiady z ekspertami oraz osobistościami świata telewizji. Oferta jest też dostępna na całodobowym kanale telewizyjnym.

Zalety robienia zakupów online

W sklepie TVOkazje.pl konsultanci są w każdej chwili gotowi pomóc klientom w wyborze konkretnych produktów. Wystarczy, że zalogujesz się w aplikacji Messenger. Możesz także zostawić swój numer telefonu, aby pracownik infolinii oddzwonił do ciebie i odpowiedział na pytania lub pomógł w złożeniu zamówienia. Infolinia jest czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Warto wspomnieć o tym, że gdy dokonujesz płatności z góry, dostawa jest darmowa, a na zwrot masz 14 dni. Zaletą są też elastyczne formy płatności np. PayU „Płacę później” czy raty.

Często są organizowane akcje specjalne, podczas których możesz kupić produkty w niezwykle okazyjnych cenach. Przykładem są np. malejące rabaty. Biorąc udział w akcji w odpowiednim czasie, kupisz wybrane produkty dużo taniej. Z kolei zapisując się do newslettera, otrzymujesz specjalny kod rabatowy.