Zbieraj punkty PAYBACK za usługi na dhl.com.pl

1 °P za 3 zł

DHL Parcel zapewnia obsługę przesyłek drogowych w Polsce i w Europie. Jest częścią globalnego koncernu w branży przesyłek pocztowych i logistyki - Deutsche Post DHL Group.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Doskonała obsługa klienta filarem sukcesu DHL

Powstała w 1969 roku firma DHL stała się największą firmą logistyczną, której placówki znajdują się w aż 220 krajach. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zadowolenie rzeszy klientów. Świadczą o nim nie tylko liczne opinie, lecz także prestiżowe nagrody, jakie zdobyło DHL.

W specjalnym serwisie DHL 24 złożysz zamówienie bez wysyłania umowy. W prosty sposób możesz zamówić nawet ekspresową przesyłkę lotniczą. A wszystko to w zaledwie kilka minut! Swoją paczkę z DHL możesz zamówić z dowolnego miejsca za pomocą telefonu, a także odebrać ją od kuriera bądź z licznych punktów DHL Parcel, których na terenie Polski znajduje się już ok. 7000.

Zmieniłeś zdanie co do miejsca odbioru paczki od DHL? Wystarczy, że poinformujesz o tym firmę za pomocą serwisu DHL Parcel, który pozwoli przekierować przesyłkę do innego punktu. Możesz zmienić również datę jej doręczenia. A wszystko to całkowicie bezpłatnie.

Zaangażowanie społeczne DHL

DHL jest prawdziwym gigantem w swojej dziedzinie, który stara się dbać o swoich pracowników. Firma wdraża liczne projekty, między innymi zatrudniania młodych ludzi na rozmaitych stanowiskach, w tym również specjalistycznych, a także promowania kobiet na posadach kierowniczych. Uzyskała również nagrodę „Top Employer” w aż 8 krajach świata.

Firma DHL nie pozostaje również obojętna na problemy ekologii. Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa widoczna jest choćby w takich programach, jak proekologiczny „GoGreen”, według którego DHL do 2050 roku ma między innymi zmniejszyć emisję zanieczyszczeń do zera, „GoHelp”, w którym wspiera ONZ w zarządzaniu kryzysowym, a także „GoTeach”, który wspomaga edukację dzieci mających do niej ograniczony dostęp.