Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na rajapack.pl

1 °P  za 3 zł

Folie, pudełka, torby i koperty, czyli wszystko do pakowania na rajapack.pl

Na rajapack.pl znajdziesz wszelkie materiały potrzebne do skutecznego pakowania. Dzięki dostępnym tam produktom twoja paczka dotrze do nadawcy nienaruszona, a podczas przeprowadzki nie uszkodzisz najcenniejszych rzeczy, takich jak szklane akcesoria, porcelana, kryształy, ulubione książki lub sprzęty RTV i AGD.

Zbliża się Boże Narodzenie, ważna rocznica albo urodziny jednego z przyjaciół lub członków rodziny? Na rajapack.pl kupisz również opakowania ozdobne, które sprawią, że twój podarunek będzie wyglądał wyjątkowo!

Akcesoria oraz sprzęty do biura i magazynu, czyli jak ułatwić sobie pracę

Na rajapack.pl kupisz liczne akcesoria biurowe, takie jak papier do drukarki, taśmy klejące, segregatory, bloczki samoprzylepne, zszywacze i zszywki, a także spinacze, kleje i kołonotatniki. Sklep oferuje też maszyny do pakowania, dzięki którym możesz znacznie przyspieszyć ten proces w swojej firmie. Znajdziesz w nim również urządzenia biurowe, w tym kalkulatory i niszczarki.

Rajapack.pl pomoże ci zadbać także o firmowy magazyn. Różne rodzaje pojemników, specjalne meble (m.in. regały i podesty) oraz wózki magazynowe sprawią, że znacznie łatwiej będzie ci porządkować i transportować towary.

W każdej firmie należy również dbać o higienę. Dlatego nasz partner oferuje wszelkie niezbędne akcesoria, w tym dyspensery na ręczniki, mydło w dozowniku, worki na śmieci, rękawice ochronne, ściereczki oraz papier toaletowy.