Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na rajapack.pl

1 °P za 3 zł

Grupa RAJA, z ponad 60 letnim już doświadczeniem w branży, oferuje ponad 500 000 klientom w Europie najszerszy wachlarz materiałów opakowaniowych. Obecni w 15 krajach europejskich z 19 oddziałami, grupa Raja jest liderem w Europie na rynku opakowań dzięki ogromnej pasji świadczenia usług, oddaniu klientowi, dynamice rozwoju i innowacyjności oraz kompetencjom swoich pracowników.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Folie, pudełka, torby i koperty, czyli wszystko do pakowania na rajapack.pl

Na rajapack.pl znajdziesz wszelkie materiały potrzebne do skutecznego pakowania. Dzięki dostępnym tam produktom twoja paczka dotrze do nadawcy nienaruszona, a podczas przeprowadzki nie uszkodzisz najcenniejszych rzeczy, takich jak szklane akcesoria, porcelana, kryształy, ulubione książki lub sprzęty RTV i AGD.

Zbliża się Boże Narodzenie, ważna rocznica albo urodziny jednego z przyjaciół lub członków rodziny? Na rajapack.pl kupisz również opakowania ozdobne, które sprawią, że twój podarunek będzie wyglądał wyjątkowo!

Akcesoria oraz sprzęty do biura i magazynu, czyli jak ułatwić sobie pracę

Na rajapack.pl kupisz liczne akcesoria biurowe, takie jak papier do drukarki, taśmy klejące, segregatory, bloczki samoprzylepne, zszywacze i zszywki, a także spinacze, kleje i kołonotatniki. Sklep oferuje też maszyny do pakowania, dzięki którym możesz znacznie przyspieszyć ten proces w swojej firmie. Znajdziesz w nim również urządzenia biurowe, w tym kalkulatory i niszczarki.

Rajapack.pl pomoże ci zadbać także o firmowy magazyn. Różne rodzaje pojemników, specjalne meble (m.in. regały i podesty) oraz wózki magazynowe sprawią, że znacznie łatwiej będzie ci porządkować i transportować towary.

W każdej firmie należy również dbać o higienę. Dlatego nasz partner oferuje wszelkie niezbędne akcesoria, w tym dyspensery na ręczniki, mydło w dozowniku, worki na śmieci, rękawice ochronne, ściereczki oraz papier toaletowy.