Gdzie zamówić kwiaty online z dostawą do domu? Na Euroflorist.pl!

1 °P za 3 zł

Dzięki naszej rozbudowanej sieci kwiaciarni dostarczamy ponad 1,5 miliona bukietów i prezentów do ludzi z całego świata. Jesteśmy dumni z tego, że od ponad 30 lat pomagamy ludziom poczuć się wyjątkowymi i kochanymi.

Kwiaty są wyjątkowym prezentem na każdą okazję. Czasami ktoś bliski mieszka bardzo daleko, ale chciałbyś pokazać, że o nim pamiętasz. Z pomocą przychodzą wówczas miejsca, w których można zamówić kwiaty online z dostawą do domu. Jedną z najpopularniejszych kwiaciarni tego typu jest Euroflorist.pl. Warto skorzystać z jej usług i zamówić kwiaty dla swoich bliskich na wyjątkową okazję, np. na urodziny lub inną okoliczność. Osoba obdarowana będzie miło zaskoczona i ucieszy się z takiego prezentu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.