Gdzie zamówić kwiaty online z dostawą do domu? Na Euroflorist.pl!

1 °P za 3 zł

Dzięki naszej rozbudowanej sieci kwiaciarni dostarczamy ponad 1,5 miliona bukietów i prezentów do ludzi z całego świata. Jesteśmy dumni z tego, że od ponad 30 lat pomagamy ludziom poczuć się wyjątkowymi i kochanymi.

Kwiaty są wyjątkowym prezentem na każdą okazję. Czasami ktoś bliski mieszka bardzo daleko, ale chciałbyś pokazać, że o nim pamiętasz. Z pomocą przychodzą wówczas miejsca, w których można zamówić kwiaty online z dostawą do domu. Jedną z najpopularniejszych kwiaciarni tego typu jest Euroflorist.pl. Warto skorzystać z jej usług i zamówić kwiaty dla swoich bliskich na wyjątkową okazję, np. na urodziny lub inną okoliczność. Osoba obdarowana będzie miło zaskoczona i ucieszy się z takiego prezentu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Czy można zamówić bukiet kwiatów na urodziny z życzeniami?

Urodziny lub imieniny są takimi okazjami, które trudno wyobrazić sobie bez wręczenia kwiatów w prezencie. Co jednak zrobić, gdy ukochana dziewczyna lub ktoś bliski z rodziny jest daleko? Jak można pokazać siłę swoich uczuć? Najprostszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie kwiaciarni internetowej Euroflorist.pl. W ofercie czeka na ciebie wiele pięknych bukietów. Istnieje także możliwość dołączenia do zamówionych kwiatów swoich własnych życzeń. Gdy wybierzesz odpowiedni bukiet, zostanie on dostarczony pod wskazany adres. Taki kwiatowy prezent z zaskoczenia osoba obdarowana na pewno zapamięta na długo. Na stronie Euroflorist.pl poza kwiatami można zamówić różne upominki, m.in.: wino, czekoladki, maskotki lub torty urodzinowe. Warto również zdecydować się na nieco większe zamówienie i razem z kwiatami wysłać bliskiej osobie jakiś drobny upominek.

Zrób zakupy w Euroflorist.pl i zbieraj punkty PAYBACK!

Internetowa kwiaciarnia Euroflorist.pl jest jednym z partnerów Programu. Zamawiając w niej kwiaty z dostawą do domu, możesz zbierać punkty PAYBACK. Dzięki zgromadzonym w ten sposób punktom obniżysz wysokość rachunków za zakupy m.in. w sklepach Kaufland, Maxi Zoo, marketach budowlanych PSB Mrówka i na stacjach bp Polska. Punkty można też wymienić na nagrody i vouchery do wybranych partnerów Programu. Nie zwlekaj, tylko już dziś zarejestruj się w PAYBACK. Zanim zrobisz zakupy na Euroflorist.pl, sprawdź w aplikacji lub na naszej stronie internetowej, czy są dostępne kupony do tej kwiaciarni. Jeśli tak – aktywuj je i dopiero wtedy przejdź do wybranego sklepu, żeby złożyć zamówienie. Dzięki temu po sfinalizowaniu transakcji na twoje konto PAYBACK wpłyną dodatkowe punkty.