Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na pocztakwiatowa.pl

1 °P za 3 zł

Poczta Kwiatowa to lider w branży wysyłki kwiatów na polskim rynku, firma rozpoznawalna przez konsumentów w całym kraju, słynąca z możliwości szybkiej wysyłki bukietu – gwarancja dostawy w 4 godziny. W asortymencie Poczty Kwiatowej znajdują się zarówno kwiatowe kompozycje, jak i ekskluzywne prezenty, pomysłowe upominki oraz kosze delikatesowe.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Najpiękniejsze kwiaty prosto pod drzwi z pocztakwiatowa.pl

Kwiaty Finezja, Fortuna, a może uroczy Bukiet Calineczki? Kompozycje urodzinowe, imieninowe, świąteczne, a może specjalnie dla zakochanych? Na stronie pocztakwiatowa.pl zamówisz bukiet idealny dla danej osoby oraz pasujący do okazji.

Pocztakwiatowa.pl pomoże ci dostarczyć piękne bukiety wtedy, gdy nie możesz pojawić się w danym miejscu osobiście lub kiedy nie jesteś w stanie przewieźć pokaźnego podarunku, np. ogromnego bukietu na rocznicę. Nie zastanawiaj się, jak go zapakować i przetransportować. Skorzystaj z usług serwisu pocztakwiatowa.pl!

A może masz swój własny pomysł na niepowtarzalny bukiet? W takim razie skorzystaj z usługi układania kwiatów na zamówienie. Do każdego bukietu możesz też dołączyć bilecik, dzięki któremu przekażesz najlepsze życzenia. Pocztakwiatowa.pl pomoże ci również udekorować miejsce na przyjęcie, np. ślub czy oficjalną galę.

Słodkie upominki na różne okazje

Chociaż serwis pocztakwiatowa.pl słynie przede wszystkim z dostarczania pięknych bukietów na różne okazje, w swojej ofercie ma też inne prezenty, w tym specjalnie skomponowane kosze. Znajdziesz tam propozycje dla osób w każdym wieku (również dla dzieci), a także o różnych upodobaniach. W zestawach znajdują się bowiem rozmaite rodzaje słodkości, alkoholi, herbat, kaw czy nawet miodów. Jeżeli nie znajdziesz kompozycji idealnej dla siebie, możesz stworzyć własną za pomocą wygodnego, internetowego kreatora dostępnego na stronie. Co więcej, firma oferuje dostarczenie pysznych tortów, które będą nie tylko doskonale smakować, lecz także perfekcyjnie się prezentować.