Teraz zyskasz tysiące punktów w każdej sieci!

Mamy wielu operatorów w naszej nowej ofercie!

  • Abonament komórkowy
  • Internet
  • Telewizja

⬇️Wybierz ofertę dla siebie⬇️

Wybierz swojego operatora:

➡️ U których operatorów mogę zyskać punkty PAYBACK?

Punkty PAYBACK możesz zebrać u wszystkich największych operatorów komórkowych i telewizyjnych: T-Mobile, Plus, Play, Plush, heyah 01, Orange, Netia, nju mobile, Polsat Box, CANAL+ i Vectra. Ty wybierasz - my nagradzamy.

➡️ Za jakie usługi operatorów telekomunikacyjnych mogę otrzymać punkty PAYBACK?

Punkty PAYBACK można zyskać za większość najbardziej popularnych usług dostarczanych przez operatorów telekomunikacyjnych:

✅ Abonament komórkowy (zarówno w ofercie z telefonem, jak ofercie bez telefonu)

✅ Internet (domowy oraz mobilny)

✅ Telewizja

Rodzaje usług, za które możesz otrzymać punkty PAYBACK, różnią się w zależności od operatora.

Aby sprawdzić, które usługi u wybranego dostawcy są nagradzane punktami, zaloguj się i wybierz operatora komórkowego bądź telewizyjnego.

➡️ Czy punkty PAYBACK mogę zyskać tylko będąc nowym klientem?

Nie, u większości operatorów dostępnych na naszej platformie, punkty PAYBACK może otrzymać każdy klient. To oznacza, że niezależnie, czy chcesz przedłużyć umowę u obecnego operatora telekomunikacyjnego czy przenieść numer z obecnej sieci do innej lub planujesz zostać nowym klientem danego dostawcy – mamy dla Ciebie ofertę z punktami PAYBACK.

To sprawia, że każdy uczestnik Programu może znaleźć atrakcyjną dla siebie ofertę.

Rodzaje usług różnią się w zależności od operatora. Aby sprawdzić, które usługi u wybranego dostawcy są nagradzane punktami, zaloguj się i wybierz z listy odpowiedniego operatora.

➡️ Ile punktów zbiorę za zakup usług telekomunikacyjnych z PAYBACK?

Liczba punktów PAYBACK, którą możesz zebrać za zakup usług telekomunikacyjnych jest zróżnicowana w zależności od operatora. Wszystkie oferty punktowe są bardzo atrakcyjne, pozwalają na zdobycie kilku tysięcy punktów PAYBACK. U nas zyskujesz punkty, a dodatkowo korzystasz z promocji obowiązującej u wybranego operatora!

➡️ Co muszę zrobić, aby zebrać punkty PAYBACK za usługi telekomunikacyjne?

Aby zebrać punkty PAYBACK za zakup usług telekomunikacyjnych, zaloguj się na swoim koncie PAYBACK i wybierz interesującą Cię opcję wśród ofert operatorów. Aktywuj kupon, który przekieruje Cię do strony internetowej wybranego sklepu, i sfinalizuj transakcję. Po zakończonej transakcji, oczekuj kuriera, który przyjedzie z umową prosto pod Twoje drzwi.

Z oferty można skorzystać również w aplikacji mobilnej PAYBACK, wybierając operatora w sekcji Kupony. #zAPPunktuj!