Zbieraj punkty PAYBACK w Plus

5 000 °P lub więcej

Plus to jedna z największych w Polsce sieci telefonii komórkowej, dostępna dla 99% mieszkańców kraju. Lider technologii LTE korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych. Plus wchodzi w skład Grupy Polsat Plus – wiodącej grupy multimedialnej w Polsce.


Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu umowy lub przedłużeniu umowy na usługi dla klientów indywidualnych: abonament komórkowy lub Internet.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Plusa za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.pl, maksymalnie po 90 dniach od daty złożenia zamówienia na www.plus.pl lub po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.


Punkty nie będą przyznawane w przypadkach zakupu na stronie Plus poprzez złożenie danych kontaktowych i dokończenie zakupu poprzez kanał telefoniczny.


Punkty będą przyznawane zgodnie z regulaminem. W przypadku zakupu sprzętu bez abonamentu, oferta nie obowiązuje. Zamówienie musi być zrealizowane przez Internet.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:


• Aby otrzymać punkty, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, aktywuj kupon i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Punkty za zakupy zostaną naliczone w ciągu 90 dni od daty zakupu.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 90 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.