Zbieraj punkty PAYBACK w PREMIERY CANAL+

150 °P

PREMIERY CANAL+ to serwis przeznaczony dla poszukiwaczy filmowej rozrywki na najwyższym poziomie. Każdy użytkownik w prosty i wygodny sposób może uzyskać dostęp do polskich i zagranicznych hitów filmowych, nagradzanych dokumentów, a przede wszystkim zobaczyć premierowe produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Wyselekcjonowane obrazy od największych studiów i dystrybutorów filmowych dostępne są dla wszystkich online na stronie premiery.canalplus.pl.


Punkty PAYBACK są przyznawane za wypożyczenie dowolnego filmu w serwisie PREMIERY CANAL+, po opłaceniu dostępu do wybranego filmu.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu do serwisu PREMIERY CANAL+ za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej PAYBACK. Aby otrzymać punkty PAYBACK za każdy wypożyczony film, należy każdorazowo przejść do serwisu PREMIERY CANAL+, klikając w kuponie przycisk „Do sklepu”.

Punkty za zakup zostaną zablokowane na okres 30 dni od daty zakupu w serwisie PREMIERY CANAL+.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:


• Aby otrzymać punkty, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, aktywuj kupon i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Punkty za zakupy zostaną naliczone w ciągu 30 dni od daty zakupu.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.