Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na salonparker.pl

1 °P za 3 zł

Salonparker.pl jest częścią grupy Excellent Office, prężnie działającej firmy na rynku detalicznym od 2002 roku. Obecnie grupa posiada 16 sklepów z artykułami szkolnymi, plastycznymi i biurowymi na terenie całej Polski i obsługuje kilka tysięcy klientów miesięcznie. Kolejnym krokiem w ramach rozwoju grupy jest uruchomienie sprzedaży w internecie przy pomocy nowoczesnego sklepu z artykułami biurowymi, szkolnymi i plastycznymi. Mamy nadzieję, że asortyment zaproponowany Państwu w ramach serwisu www.salonparker.pl zaspokoi wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Salonparker.pl – ponadczasowe pióra i długopisy

Produkty marki Parker charakteryzują się rozpoznawalnym stylem, elegancją oraz najwyższą jakością – wykonane są ze stali nierdzewnej. To doskonały pomysł na ponadczasowy prezent, który z pewnością oczaruje osoby kochające piękne przedmioty. W salonparker.pl dostępne są prestiżowe pióra wieczne, kulkowe oraz długopisy, a także zestawy – pióro z długopisem – w opakowaniu prezentowym. Ofertę akcesoriów stanowią przede wszystkim atramenty, naboje i wkłady do artykułów piśmienniczych marki Parker. Zakupione produkty mogą zostać spersonalizowane grawerem wykonanym techniką laserową. Aby zamówić pióro lub długopis z dedykacją, mottem, imieniem i nazwiskiem czy inicjałami, należy wybrać artykuł z oferty instrumentów piśmienniczych z możliwością grawerowania. Wyszukanie na stronie salonparker.pl odpowiedniego produktu ułatwia zastosowanie filtrów, które można zaznaczyć w oknie po lewej stronie. Laserowy grawer jest dokładny, trwały i nie niszczy powierzchni. Może zostać wykonany na korpusie lub skuwce.

Gwarancja jakości i szybka dostawa

Salonparker.pl sprzedaje oryginalne artykuły piśmiennicze. Sklep internetowy jest częścią grupy Excellent Office, działającej na rynku detalicznym od 2002 roku i skupiającej 16 sklepów stacjonarnych z artykułami biurowymi, szkolnymi oraz plastycznymi. Salon gwarantuje szybką realizację zamówienia – pióra i długopisy z grawerem dostarczane są w ciągu 48 godzin. Dostawę zakupów realizują firmy DHL i Inpost. Przesyłki, których wartość przekracza 249 zł brutto, wysyłane są bezpłatnie przy opcji płatności elektronicznej, w przypadku płatności gotówką za pobraniem – koszt dostawy to 3 zł.