Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na papierowo.pl

1 °P za 2 zł

Sklep papierowo.pl to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu oraz potrzeb w zakresie artykułów szkolnych i plastycznych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Wszystko do biura na papierowo.pl

Poszukujesz sklepu, dzięki któremu zaopatrzysz swoje biuro? Pracujesz w domu lub prowadzisz własną firmę? Na papierowo.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Możesz zakupić tam zarówno artykuły zużywalne, jak długopisy, markery, zakreślacze, koperty, taśmy czy tonery, jak i sprzęt, w tym drukarki, niszczarki do dokumentów, a nawet głośniki czy zegary. W sklepie nie zabrakło również niewielkich, ale niezbędnych w każdym biurze akcesoriów takich jak przekładki, skoroszyty, przyborniki na biurko czy klipsy. A może szukasz wygodnego krzesła do pracy? Znajdziesz je na papierowo.pl! Nie musisz też martwić się wyborem oddzielnego dostawcy kawy, drobnych przekąsek, mydła, ręczników papierowych czy odświeżaczy. Wszystkie te produkty także zamówisz u naszego partnera.

Przygotuj dziecko na rok szkolny

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego dziecku potrzebne są nie tylko podręczniki, lecz także przybory szkolne. Oszczędź sobie długich i męczących zakupów w sklepie stacjonarnym i zamów wszystko, co potrzebne twojemu dziecku na papierowo.pl! Farby, cyrkle, zeszyty, bloki, plecaki czy długopisy możesz nabyć już dzięki kilku kliknięciom.

Twoje dziecko jest kreatywne? Wybierz dla niego ciastolinę bądź piaskolinę, koraliki, cekiny czy naklejki z pianki i filcu na papierowo.pl. A może masz w planach wyprawienie urodzin bądź innego przyjęcia dla najmłodszych? Balony, serpentyny i inne akcesoria sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany, a dziecku z pewnością spodoba się wspólne dekorowanie pokoju.