Zbieraj punkty PAYBACK w Cyfrowy Polsat

4 000 °P

Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą płatnej telewizji w Polsce oraz czołową platformą satelitarną w Europie pod względem liczby klientów. Od 2006 roku jest liderem na polskim rynku pod względem liczby aktywnych usług i udziału w rynku. Aktywnie poszerza swoją ofertę płatnej telewizji o dodatkowe usługi, typu Multiroom, czy płatne subskrypcje wideo online, a także o nowe produkty jak OTT i IPTV.


Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu nowej umowy na usługi telewizyjne dla klientów indywidualnych, również w ofercie łączonej.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.pl, w terminie do 60 dni od daty złożenia zamówienia na stronie Cyfrowego Polsatu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.