Gry na komórkę dla dzieci w PAYBACK – sprawdź nowości w aplikacji

Strona głównaPAYBACK EkstraGry i zabawki ● Gry na komórkę dla dzieci

Dzieci coraz częściej mają dostęp do telefonów komórkowych. Dlatego warto przedstawiać im treści wartościowe, dostosowane do ich wieku. Jednym z ciekawszych rozwiązań w tym zakresie są gry na komórkę dla dzieci, które nie tylko zajmują czas, ale także pozwalają ćwiczyć różne umiejętności i poszerzać wiedzę dziecka.

Dlatego właśnie z myślą o dzieciach uczestników Programu PAYBACK przygotowaliśmy dwie gry na telefon za darmo. Dla dzieci jest to ciekawa rozrywka, a dla rodziców pewność, że dziecko korzysta z wartościowych treści, które są dla niego bezpieczne. Co jeszcze warto wiedzieć na temat nowych gier? Oto najważniejsze informacje na ich temat.

Darmowe gry na telefon dla dzieci w aplikacji PAYBACK – kiedy i gdzie będą dostępne?

W aplikacji dostępne będą dwie darmowe gry dla dzieci. Już teraz możesz wypróbować jedną z nich – Leć Wysoko. Znajdziesz ją na głównej stronie aplikacji – tam, gdzie przedstawiamy najciekawsze oferty i promocje w PAYBACK oraz te przygotowane przez naszych partnerów.

Druga z gier będzie dostępna we wrześniu. Jej nazwa to Crazy Cook.

Gra na telefon dla dzieci – Leć Wysoko – zbierz jak najwięcej monet

Pierwszą z gier już znajdziesz w aplikacji. Leć Wysoko sprawdzi twój refleks. Bazuje ona na popularnym mechanizmie stosowanym w grach, jakie znasz z pierwszych przenośnych urządzeń do grania. Tym razem trzeba pomóc Punkciakowi dotrzeć jak najwyżej. Drugim zadaniem jest uzbieranie jak największej liczby monet, które znajdują się na drodze w górę. Jednak wbrew pozorom wcale nie jest to takie łatwe zadanie. Ta darmowa gierka na telefon ma bowiem przewidziane pewne utrudnienia. W drodze na górę na Punkciaka czekają poziome rusztowania, które musisz ominąć. Są na nich ustawione paczki – one także są przeszkodami. Zadanie jest tym trudniejsze, że na każdym kolejnym poziomie pojawia się coraz więcej rusztowań, a Punkciak leci coraz szybciej. W grze masz trzy życia. Po każdym dotknięciu przeszkody tracisz jedno. Po trzech błędach gra się kończy.

Możesz sterować Punkciakiem przy użyciu strzałek na ekranie albo wykorzystać żyroskop w telefonie – przechyl ekran w lewo lub w prawo, by Punkciak poleciał w wybraną stronę.

Darmowa gra na smartphona Leć Wysoko

Darmowa gra na telefon dla dzieci Crazy Cook – pokrój wszystkie warzywa

Refleks będzie można ćwiczyć także z drugą grą, która zostanie w aplikacji udostępniona już we wrześniu. I tym razem gracz musi pomóc Punkciakowi. Przygotowuje on danie i musi pokroić wszystkie potrzebne mu warzywa. Po rozpoczęciu gry na ekranie zaczynają pokazywać się warzywa, takie jak np. papryka, ogórek czy pomidor. Gracz musi przeciąć je nożem, ale uwaga! Dla utrudnienia na ekranie pojawiać się będzie również solniczka. Jeżeli ominiesz któreś z pojawiających się warzyw – tracisz jedno z trzech żyć. Natomiast, gdy przez przypadek przetniesz solniczkę, gra skończona. Pamiętaj też, że z każdą chwilą gra staje się coraz trudniejsza. Na ekranie zacznie pojawiać się coraz więcej warzyw jednocześnie. Będzie też coraz więcej solniczek. Zwiększy się również tempo tego, co dzieje się na ekranie twojego telefonu.

Ta gra jest propozycją dla osób lubiących zadania na refleks, ale i dla rodziców, którzy chcą zaciekawić swoje dzieci zdrowym żywieniem. Mogą pokazać im podstawowe rodzaje warzyw, które są zdrowe i smaczne. Dziecko dzięki grze może zainteresować się nie tylko ich wyglądem, ale i smakiem. Jest to też sposób na to, aby pokazać dziecku lubiącemu różne przekąski, że nadmiar soli jest zły.

Gra na smartphon Tnij warzywa - PAYBACK

W grze „spotkanie” z solą kończy rozgrywkę. W życiu natomiast może mieć niedobry wpływ na zdrowie. Nawiązanie do gry w rozmowie z dzieckiem może mu pomóc w łatwiejszy sposób zrozumieć, dlaczego właśnie soli powinno unikać, a częściej sięgać po zdrowe warzywa.


Obie gry mogą z powodzeniem być umilić czas naszym pociechom ale też osobom starszym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach naszej aplikacji, zapraszamy na dedykowaną stronę,
na której znajdziesz więcej informacji: https://www.payback.pl/aplikacja.

Kupujesz zabawki, akcesoria, lub ubrania dla swojej pociechy? Dołącz do PAYBACK i zyskuj podczas zakupów w sklepach online!