Galaxy Attack: Alien Shooter – odeprzyj atak kosmitów!

Strona głównaPAYBACK EkstraGry na telefon ● Galaxy Attack

Galaxy Attack: Alien Shooter to kosmiczna strzelanka, w której gracz wchodzi za ster statku kosmicznego i musi chronić ziemię przed kosmitami.

Rozgrywki wymagają przede wszystkim wysokiego poziomu koncentracji, ale również odpowiedniej strategii, bo tylko dzięki ulepszeniom swojego statku kosmicznego możesz uwolnić jego pełną moc. Sprawdź również, jak grać w gry na telefon i zdobywać punkty PAYBACK całkowicie za darmo!

Galaxy Attack: Alien Shooter – co to za gra?

Galaxy Attack: Alien Shooter to kosmiczna strzelanka, czyli gatunek gier akcji, w których zadaniem gracza jest sterowanie pojazdem – w tym przypadku statkiem kosmicznym – i walka z falami przeciwników. Gra w wersji mobilnej jest dostępna zarówno dla użytkowników systemu operacyjnego Android, jak i iOS. Istnieją darmowe wersje gry, w trakcie których możesz dokonać mikropłatności za dodatkowe ulepszenia lub życia.

Gracz porusza się po ekranie, dotykając go i strzela w przeciwników, którzy nadlatują z góry. Aby strzelić do kosmity, wystarczy stuknąć w dowolnym miejscu ekranu. Celem jest eliminacja wszystkich wrogów na danym poziomie i uniknięcie ich pocisków. Jeśli uda Ci się zniszczyć przeciwnika, zdobywasz punkty, z czasem pojawiają się także bonusy do broni, osłon czy czasowej nieśmiertelności. W czasie rozgrywek wkraczasz na kolejne poziomy trudności, na których pojawiają się bardziej wymagający przeciwnicy.

Na czym polega gra w kości Yatzy? >

Galaxy Attack: Alien Shooter – fabuła

Chociaż w strzelankach i innych grach akcji fabuła nie jest tak bardzo rozbudowana jak np. w grach RPG (role-playing games) czy grach strategicznych, w Galaxy Attack: Alien Shooter również jesteś uczestnikiem ciekawej historii. Rozpoczynając rozgrywki, stajesz się ostatnią nadzieją Ziemi, którą atakują kosmici. Przejmujesz kontrolę nad samotnym statkiem kosmicznym i wykorzystujesz jego możliwości do walki z obcymi. Początkowo są one dość skromne, ale w miarę upływu czasu możesz ulepszać swój statek i stawiać czoła coraz większej liczbie wrogów, którzy zagrażają naszej planecie.

Jak skutecznie grać w Galaxy Attack: Alien Shooter – porady

Podczas rozgrywek musisz maksymalnie się skoncentrować i zachować czujność, aby zestrzelić wszystkie nadlatujące statki kosmiczne. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci być skutecznym graczem.

  • Unikaj trafień – uważaj na ogień przeciwnika i manewruj statkiem w taki sposób, aby uniknąć trafienia.
  • Zbieraj bonusy – po zniszczeniu niektórych wrogów pojawiają się bonusy, które możesz zebrać, aby ulepszyć swój statek kosmiczny (np. zwiększyć siłę ognia, uzyskać czasową nieśmiertelność).
  • Ulepszaj swój statek – pomiędzy poziomami możesz wydawać zarobione punkty na ulepszenia swojego statku kosmicznego, takie jak: lepsza broń, szybsze poruszanie się czy wzmocnienia kadłuba.
  • Uważaj na bossów – na końcu niektórych poziomów możesz napotkać potężniejszych wrogów, czyli bossów. Do ich pokonania zazwyczaj wymagana jest specjalna strategia i taktyka.
  • Opracowuj skuteczne strategie i pamiętaj, że nauka na własnych błędach jest bardzo ważna. Nie zrażaj się porażkami i przygotuj się, aby wejść na kolejne poziomy trudności.

Jakie umiejętności przydadzą się w grze Galaxy Attack: Alien Shooter?

W grze Galaxy Attack: Alien Shooter najważniejsza jest koncentracja i zręczność. Są to niezbędne umiejętności, aby zlikwidować jak największą liczbę wrogów i samemu uciec przed ich pociskami. Przyda się również umiejętność planowania i układania strategii, ponieważ tego właśnie będzie wymagała walka z bossami. Pamiętaj, że każdy gracz popełnia błędy i niezwykle cenną umiejętnością jest uczenie się na nich i wyciąganie wniosków na przyszłość.

Jak grać w gry mobilne i zdobywać punkty PAYBACK?

Uczestnicy programu PAYBACK mogą grać w darmowe gry na telefon i zdobywać dodatkowe punkty całkowicie za darmo. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości:

  • wejdź w zakładkę „Świat gier”, którą znajdziesz w aplikacji mobilnej PAYBACK,
  • pobierz wybrany tytuł ze sklepu Google Play lub Apple Store,
  • uruchom grę i rozpocznij rozgrywki; im dłużej grasz, tym więcej środków trafi na Twoje konto.

Gdy zbierzesz wystarczająco dużo punktów, wymień je na vouchery, nagrody rzeczowe z wielu różnych kategorii lub skorzystaj ze zniżek na zakupy w wybranych sklepach stacjonarnych. Pamiętaj, że Twoje punkty obniżają rachunek za tankowanie na stacjach bp Polska.

Najważniejsze informacje w artykule

Czym jest gra Galaxy Attack: Alien Shooter – na czym polega i jakie są jej najważniejsze zasady;

Jak skutecznie grać w Galaxy Attack: Alien Shooter;

Jakie umiejętności – oprócz zręczności i koncentracji – powinien posiadać każdy dobry gracz;

Jak grać w gry mobilne i zdobywać punkty PAYBACK.

Pobierz aplikację PAYBACK i zbieraj °punkty, grając w darmowe gry!