Diablo Immortal – zasady gry i porady

Strona głównaPAYBACK EkstraGry na telefon ● Diablo Immortal

Diablo Immortal to fabularna gra akcji, w której zmierzysz się z armią demonów, zdobędziesz wyjątkowe łupy i posiądziesz niewyobrażalną moc.

W czasie rozgrywek możesz spotkać innych poszukiwaczy przygód i wchodzić w towarzyskie interakcje. Rozwinięta fabuła i grafika zachwyciła już ponad 10 mln użytkowników, którzy ściągnęli ją na swoje smartfony. Sprawdź, jak grać w darmowe gry na telefon i zdobywać punkty PAYBACK!

Diablo Immortal – co to za gra?

Diablo Immortal to fabularna gra akcji wyprodukowana przez Blizzard Entertainment, która przedstawia wydarzenia pomiędzy Diablo® II: Lord of Destruction® i Diablo III®. Gra jest dostępna dla użytkowników systemu operacyjnego Android. Gracz przemierza ponury świat Sanktuarium, w którym demony i aniołowie walczą o panowanie nad światem. Podczas rozgrywek gracze mogą wchodzić ze sobą w interakcje towarzyskie i razem przemierzać podziemia i przeżywać niezapomniane przygody.

W grze Diablo Immortal możesz w pełni spersonalizować swoje postacie oraz ich ekwipunek. W tej grze do barbarzyńców, łowców demonów, nekromantów, krzyżowców, mnichów i czarowników dołącza kolejna klasa postaci – rycerze krwi. Każde zwycięstwo w bitwach, które toczysz, umożliwi Ci zdobycie nowych zdolności, dzięki którym Twoja potęga wzrośnie i staniesz się najsilniejszym graczem. Możesz też ulepszać swoja oręż i broń, aby jeszcze lepiej radzić sobie z przeciwnikami.

Pokonywanie wrogów i otwieranie skrzyń zapewnia łupy, takie jak: broń, zbroje i ekwipunek. Do najciekawszych dodatkowych funkcji gry należy Westmarch, czyli centrum, za pośrednictwem którego możesz wchodzić w interakcję z innymi graczami, handlować przedmiotami i udoskonalać ekwipunek.

Sprawdź zasady gry na telefon w kości Yatzy >

Diablo Immortal – fabuła

Diablo Immortal to gra o niezwykle wciągającej fabule. Przed graczem rozpościera się bardzo szeroki świat, w którym można trafić na zachwycającą stolicę Zachodniej Marchii, tajemniczą Kolebkę Starożytnych i wyniszczone wojną okolice Wortham. Podczas podróży zmieniają się krajobrazy i zadania, z którymi musisz się mierzyć. Do najciekawszych wyzwań należą wieloosobowe rajdy w intrygujących podziemiach. Grę pokochają zarówno miłośnicy wielkich bitew, łowcy bossów, jak i odkrywcy, którzy uwielbiają eksplorować wirtualną przestrzeń.

Diablo Immortal – porady dla gracza

Diablo Immortal to gra, która daje pełną kontrolę nad postacią, bez względu na to, czy walczysz samotnie, czy uczestniczysz w wieloosobowym rajdzie. Bohaterowie poruszają się po świecie dzięki sterowaniu kierunkowemu, które jest bardzo proste. Walka z wrogiem wymaga jedynie odpowiedniego wycelowania kciukiem i oderwania go od ekranu.

Aby stawać się coraz lepszym graczem:

 • skup się na głównej fabule – wykonywanie zadań sprawnie pomaga awansować i odblokować nową zawartość;
 • eksperymentuj z umiejętnościami – wypróbuj różne kombinacje umiejętności, aby znaleźć styl gry, który Ci odpowiada;
 • ulepszaj swój ekwipunek – szukaj lepszego ekwipunku w miarę postępów, aby poprawić statystyki postaci;
 • współpracuj z innymi – granie z przyjaciółmi lub dołączenie do gildii może być pomocne w pokonywaniu wymagających treści;
 • korzystaj z dodatkowych funkcji, takich jak Wyzwania Szczelin, w których stawisz czoła coraz trudniejszym falom wrogów, aby zdobyć coraz wyższe nagrody, czy Pola Bitew, w których możesz realizować cele drużynowe.

Sprawdź porady o darmowym pasjansie na telefon, dostępnym w aplikacji PAYBACK >

Jakie umiejętności są najważniejsze podczas gry w Diablo Immortal?

W rozgrywkach Diablo Immortal najlepiej radzą sobie gracze, którzy potrafią się skoncentrować, potrafią myśleć strategicznie oraz planować i nie boją się trudnych wyzwań. Cenna jest także umiejętność współpracy z innymi graczami i cierpliwość, która jest niezbędna, aby ulepszać swój ekwipunek i zdobywać kolejne łupy. Przyda się także ciekawość i odwaga, które pomogą stawić czoła najgroźniejszym wrogom.

Poznaj 7 najlepszych gier strategicznych na telefon, dostępnych w PAYABCK!

Jak grać w darmowe gry mobilne i zdobywać punkty PAYBACK?

Prowadzenie rozgrywek mobilnych może przynieść Ci kolejne punkty PAYBACK, które możesz wymieniać na vouchery, nagrody rzeczowe z różnych kategorii czy zniżki na zakupy w wybranych punktach stacjonarnych (np. tańsze/darmowe bilety do Multikina lub zniżki na tankowanie na stacjach bp). Wystarczy, że:

 • wejdziesz w zakładkę „Świat gier” w aplikacji mobilnej PAYBACK,
 • wybierzesz tytuł gry i ściągniesz ją na swojego smartfona ze sklepu PLAY (usługa dostępna jest jedynie dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android,
 • uruchomisz grę i zaczniesz zdobywać punkty.

Zasada jest bardzo prosta: im więcej czasu spędzasz w grze, tym więcej punktów PAYBACK możesz zdobyć całkowicie za darmo!

Najważniejsze informacje w artykule

 • Na czym polega gra Diablo Immortal – jakie są zasady i najważniejsze elementy fabuły;
 • Jak skutecznie grać w Diablo Immortal;
 • Jakie umiejętności – oprócz strategicznego myślenia – są potrzebne, aby stać się dobrym graczem;
 • Jak grać w gry mobilne i zdobywać darmowe punkty PAYBACK.

Pobierz aplikację PAYBACK i zbieraj °punkty, grając w darmowe gry!