6 propozycji najlepszych darmowych gier na telefon

Strona głównaPAYBACK EkstraGry na telefon ● Darmowe gry na telefon

W drodze do pracy, jeśli podróżujesz komunikacją miejską, możesz budować wioski i atakować posiadłości znajomych, prowadzić renowację ogrodów lub łączyć pasujące do siebie elementy. Wszystko dzięki darmowym grom na telefon, które dosłownie w kilka sekund ściągniesz na swojego smartfona. Poznaj 6 liderów w tej kategorii i sprawdź, jak to zrobić, aby czas spędzony na tej rozrywce przyniósł ci dodatkowe punkty PAYBACK.

Chcesz grać w ulubione gry i zbierać punkty na nagrody rzeczowe karty podarunkowe czy tańsze tankowanie na stacjach bp Polska? Skorzystaj z funkcji „Świat gier” w aplikacji PAYBACK i pobierz wybraną grę mobilną ze sklepu Google Play na swojego smartfona z systemem operacyjnym Android. Zasady są banalnie proste: ściągasz grę za pośrednictwem aplikacji PAYBACK, uruchamiasz ją, prowadzisz rozgrywki i zdobywasz punkty. Im dłużej grasz, tym więcej środków trafia na twoje konto!

Township

„Township” to gra, w której możesz budować miasta, jednak twoja rola nie ogranicza się wyłącznie do stawiania budynków. Stajesz się ich zarządcą: jeśli stworzysz gospodarstwo rolne, zbierasz plony, dbasz o ich przetwarzanie, a następnie sprzedajesz. Jako budowniczy metropolii masz możliwość rozbudowania infrastruktury drogowej, otworzyć ogród zoologiczny lub restauracje, które podniosą atrakcyjność twojego miasta. Ciekawym elementem gry będzie też eksplorowanie kopalni w celu wydobycia cennych złóż i zdobycia przedmiotów, które mają znaczenie dla dalszej rozgrywki. W produkcji nie brakuje akcentów z realnego świata, np. nowojorskiej statuy wolności czy londyńskiego Big Bena.

Candy Crush Saga

To jedna z najbardziej znanych gier mobilnych, która powstała w 2012 roku i od razu podbiła serca użytkowników Facebooka. Grono jej fanów rozszerzyło się, gdy zaczęła być dostępna niezależnie od mediów społecznościowych i gracze mogli ściągać ją na urządzenia z systemem operacyjnym iOS lub Android. Jej fabuła jest bardzo prosta: wystarczy przesuwać słodycze na planszy w taki sposób, by w jednej kolumnie lub rzędzie znajdowały się minimum trzy cukierki w tym samym kolorze. Połączenie elementów sprawia, że słodycze znikają, a na twoje konto w grze trafiają punkty. Cukierki, które znajdowały się nad nimi, spadają niżej i dają ci możliwość tworzenia kolejnych połączeń. Dzięki rozgrywkom na kolejnych planszach nie tylko przechodzisz na coraz wyższe poziomy i odblokowujesz nowe elementy gry, lecz także ćwiczysz logiczne i strategiczne umiejętności.

Porady, dobre praktyki i faq na temat Candy Crush Saga >>

Coin Master

„Coin Master” to promowana przez celebrytów gra mobilna, która polega na budowaniu wiosek i zarządzaniu nimi. Dzięki nagrodom, które możesz zdobyć w automacie – są wśród nich monety, świnie, tarcze, kapsuły energii itd. – ulepszasz budynki w swoich wioskach, aż do osiągnięcia maksymalnego poziomu, który otwiera ci drogę do budowania kolejnych posiadłości, a następnie podbijania wiosek swoich znajomych. Każda z nich jest widoczna na mapie i ma swój indywidualny charakter – może to być afrykańska dżungla lub kraina z przyszłości. Gra ma wymiar społeczny – do wspólnej zabawy w atakowanie swoich wiosek możesz zaprosić znajomych z Facebooka.

Sprawdź wszystkie informacje i porady na temat Coin Master >>

Match Master

Jeśli uwielbiasz gry logiczne, w których możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wypróbuj darmową grę na telefon „Match Master”. To gra logiczna, w której liczy się szybkość, refleks i zręczność. Jej zasady są bardzo proste – masz przed sobą planszę i musisz dopasować przynajmniej trzy elementy w tym samym kolorze. Im więcej zdołasz dopasować, tym lepiej. Każde poprawne połączenie daje kolejne punkty, a masz na to szansę podczas czterech rund – każda z nich pozwala ci tylko na dwa ruchy, dlatego tak ważną rolę odgrywa tutaj refleks i zręczność. Mistrzem dopasowania zostaje ten, komu po czterech rundach uda się zgromadzić najwięcej punktów. To jedna z tych gier, których nie da się „zapauzować”, bo rozgrywki odbywają się online w czasie rzeczywistym.

Farm Heroes Saga

„Farm Heroes Saga” to dzieło twórców kultowej produkcji „Candy Crush Saga”. Stanowi jej „zdrowszą” alternatywę, ponieważ polega na dopasowywaniu do siebie owoców lub warzyw, zamiast słodyczy, i zdobywaniu punktów. Zasady tej logicznej gry zrozumie każdy, jednak do mistrzostwa dochodzą jedynie nieliczni. Gra składa się z wielu etapów, podczas których dysponujesz ograniczoną liczbą ruchów. Jeśli wyczerpie się twoja pula i nie zdobędziesz punktów, będziesz musiał przechodzić dany poziom od początku.

Gardenscapes

„Gardenscapes” to idealna propozycja dla ciebie, jeśli lubisz łączyć elementy gry logicznej z wciągającą fabułą i przyjemną dla oka grafiką. W tej grze mobilnej wcielasz się w rolę właściciela zniszczonej posiadłości (ogrodu), a twoim celem jest doprowadzenie go do dawnej świetności. Aby to zrobić, musisz rozwiązać szereg łamigłówek. Wśród nich jest m.in. dopasowanie elementów na planszy. Podobnie jak w rozgrywkach w „Candy Crush”, połączenie trzech pasujących do siebie elementów usuwa je z planszy i daje możliwość tworzenia kolejnych połączeń. Obecnie Gardenscapes to ponad 12500 poziomów z ciekawymi postaciami i atrakcyjną grafiką. Nawet jeśli przejdziesz je wszystkie, nie musisz się martwić – twórcy gry pracują już nad kolejnymi!

Wejdź w zakładkę „Świat Gier” PAYBACK i sprawdź, jakie jeszcze gry mobilne możesz ściągnąć na swoje urządzenie. Pamiętaj, że ich liczba stale się powiększa!

Pobierz aplikację PAYBACK i zbieraj °punkty, grając w darmowe gry!