Coin Master – co to za gra i na czym polega?

Strona głównaPAYBACK EkstraGry na telefon ● Coin Master

Coin Master to darmowa gra mobilna, która powstała w 2015 r. Mogą korzystać z niej zarówno użytkownicy systemu operacyjnego Android, jak i iOS. Polega na budowaniu i zarządzaniu wioskami, a oprócz tego ma ciekawy aspekt społeczny – możesz zaatakować wioski swoich znajomych z Facebooka i bronić się przed ich atakiem. Dowiedz się, na czym polega gra, i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Graj w Coin Master i zdobywaj punkty PAYBACK! To bardzo proste – wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Świat gier” w aplikacji mobilnej PAYBACK i pobierzesz grę ze sklepu Google Play. Od tej pory możesz budować wioski i atakować posiadłości znajomych, a punkty PAYBACK same wpadną na Twoje konto! Zbieraj je i wymieniaj na nagrody rzeczowe z różnych kategorii, oszczędzaj dzięki nim na tankowaniu paliwa na stacjach bp Polska lub zdobądź karty podarunkowe do wykorzystania na Allegro czy w sklepach RTV Euro AGD, gdzie kupisz różne akcesoria do gier.

Jak działa Coin Master i jak w niego grać?

Coin Master to gra mobilna, która polega na zdobywaniu monet, a następnie budowaniu i ulepszaniu swoich wiosek. Możesz ulepszać budynki aż do osiągnięcia ich maksymalnego poziomu, który stanie się dla Ciebie przepustką do zbudowania kolejnej wioski. Są to ciekawie przedstawione miejsca na mapie, a każde z nich ma swój wyjątkowy charakter – mogą być to np. Dziki Zachód, afrykańska dżungla, Arktyka lub kraina z przyszłości. Kolejny krok to atakowanie i zdobywanie wiosek Twoich znajomych, których możesz zaprosić do wspólnej zabawy za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook).

Zarówno budowanie, jak i atak na inne wioski wymaga wcześniejszego zdobycia nagród, które otrzymasz w automacie. Zgarniesz je dzięki spinom, czyli „zakręceniom”. Oprócz monet znajdziesz tam:

 • Młoty – dzięki nim będziesz mógł atakować wioski lub zemścić się na kimś, kto Cię zaatakował.
 • Świnie – trzy świnie to przepustka do najazdu na osobę, która akurat pojawiła się nad Twoim automatem, i szansa na zdobycie określonej kwoty.
 • Tarcze – dzięki nim możesz uchronić swoją wioskę przed atakami.
 • Worki z monetami – mają taką samą funkcję jak monety. Liczba worków, jakie możesz otrzymać, zależy od poziomu i mapy, na której znajdują się Twoje wioski.
 • Przedmioty – dzięki nim odblokujesz nagrody z automatu.
 • Kapsuły energii – jeśli je wylosujesz, otrzymasz 10 dodatkowych spinów, które są dla Ciebie szansą na kolejne nagrody.

Oprócz monet i nagród w grze możesz otrzymywać także punkty PAYBACK. Zbieraj je, a potem szybko i wygodnie wymieniaj np. na kartę przedpłaconą do sklepu Xbox lub akcesoria komputerowe ze sklepu PAYBACK! Pamiętaj, że punkty będą naliczały się tylko wtedy, gdy wejdziesz do sklepu Google Play za pośrednictwem aplikacji PAYBACK i w ten sposób pobierzesz grę.

Sprawdź porady na temat Candy Crush Saga >

Ile poziomów można osiągnąć w Coin Master?

Coin Master ma 373 poziomy, które gracze określają właśnie jako wioski. Każda z nich ma swoją tematykę i nazwę, ale to od Ciebie zależy, jaki obierze kształt. Na początku musisz zbudować trzy budynki i doprowadzić każdy z nich do poziomu pięciu gwiazdek. To otworzy Ci drogę do przejścia na kolejny poziom – w związku z tym będziesz musiał budować jeszcze więcej, a to wiąże się z większymi kosztami. Dlatego tak ważne jest codzienne korzystanie z automatu i zdobywanie nagród.

Sprawdź darmowe gry o budowaniu miast i wiosek na telefon>>

Najczęstsze pytania związane z grą Coin Master

Sprawdź, ile kosztują wioski w Coin Master, jak zdobywać darmowe spiny i co trzeba robić, aby otrzymać złotą kartę.

Ile kosztują wioski Coin Master i ile ich jest aktualnie w 2023?
Walutą, za którą budujesz i udoskonalasz swoje budynki, są oczywiści monety. Aby kupić pierwszą wioskę, potrzebujesz trzech milionów monet i musisz liczyć się z tym, że każda kolejna inwestycja będzie droższa od poprzedniej – druga kosztuje pięć milionów, natomiast do zbudowania 75. wioski będziesz potrzebował miliarda. Koszty są zróżnicowane i zależą od poziomu oraz typu wioski. Powyżej 100. poziomu budowanie staje się coraz trudniejsze. Dzieje się tak, ponieważ twórcy aplikacji mają nadzieję, że wydasz na spiny prawdziwe pieniądze. W Coin Master jest ponad 400 wiosek, a każda z nich ma oryginalny motyw przewodni. Twórcy gry dbają o to, aby były one atrakcyjne i dopracowane pod względem graficznym. Gdy wejdziesz na mapę, możesz obejrzeć wszystkie swoje wioski.

Skąd wziąć złote karty do gry Coin Master?
Karty w Coin Master to przedmioty kolekcjonerskie, a za zebranie całej kolekcji czekają na Ciebie nagrody w postaci spinów i innych przydatnych przedmiotów. Aby zdobyć złote karty, musisz otwierać skrzynie i uzbroić się w cierpliwość, ponieważ są to niezwykle rzadkie okazy. Można nimi handlować podczas wydarzeń specjalnych, dlatego – jeśli zależy Ci na ich zdobyciu – zaglądaj na oficjalną grupę transakcyjną gry.

Skąd i jak zdobyć „zakręcenia” (spiny) w Coin Master?
Spiny możesz zdobywać codziennie, nie robiąc nic szczególnego. W czasie gry otrzymujesz pięć spinów na godzinę. Przy założeniu, że będziesz grać przez pięć godzin, zgromadzisz ich aż 25. Inne sposoby na zdobycie „zakręceń” to:

 • korzystanie z automatu, np. trzy kapsuły energii dadzą Ci 10 dodatkowych spinów;
 • połączenie konta gracza z Facebookiem;
 • zaproszenie znajomych na Facebooku;
 • wydarzenia, podczas których można zdobyć wyjątkowe przedmioty;
 • wysokie miejsca w turniejach;
 • wysyłanie spinów do znajomych (z puli dodatkowych spinów dla wszystkich). Wtedy zwiększa się prawdopodobieństwo, że ktoś z Twoich znajomych wyśle spiny do Ciebie;
 • zgromadzenie kolekcji kart;
 • prezenty z gry – informacje o nich znajdziesz np. na oficjalnym profilu na Facebooku.

Gdzie wpisuje się kody w Coin Master?
Jeśli chcesz otrzymywać jeszcze więcej monet i spinów, korzystaj z aplikacji, które oferują kody Coin Master. Nie są to ciągi cyfr i liter, ale linki, których uruchomienie odblokuje nagrody. Wystarczy więc kliknąć kod i poczekać na wiadomość o tym, że Coin Master dał Ci nowe monety, spiny lub inne oferowane przedmioty.

Najważniejsze informacje zawarte w artykule

 • Coin Master to bezpłatna gra mobilna, z której mogą korzystać użytkownicy systemów operacyjnych Android i iOS.
 • Głównym celem gry Coin Master jest budowanie wiosek oraz atakowanie posiadłości znajomych.
 • Gra ma ciekawy aspekt społeczny – możesz zaprosić do nich znajomych z Facebooka i grać razem z nimi.
 • Dzięki grze możesz zdobywać punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody i zniżki z oferty Programu.

Pobierz aplikację PAYBACK i zbieraj °punkty, grając w darmowe gry!