Lords Mobile: kody i potwory

Strona głównaPAYBACK EkstraGry na telefon ● Lords Mobile

Lords Mobile należy do grupy gier strategicznych, w której rozwijasz swoje królestwo, szkolisz armię, ulepszasz budynki oraz walczysz z potworami.

Rozgrywki wymagają przede wszystkim umiejętności koncentracji i planowania działań. Sprawdź, jak być skutecznym graczem i dowiedz się, jak korzystać z gier mobilnych i zdobywać punkty PAYBACK!

Lords Mobile – co to za gra?

Lords Mobile to gra wydana przez studio I Got Games. Mogą z niej korzystać zarówno użytkownicy systemów Android, jak i iOS. Zadaniem gracza jest zarządzanie królestwem – szkolenie armii, zdobywanie nowych surowców, rozwijanie nowych technologii i ulepszanie już istniejących budynków. W grze roi się również od potworów, które trzeba zwalczać. Do ciekawych efektów audio-wizualnych dochodzi również element rywalizacji z innymi graczami – możesz porównywać się z nimi lub pokonać ich w walce i zamknąć w więzieniu. Rozgrywki mają charakter strategiczny, a najważniejszy jest w nich aspekt ekonomiczny. Pod wieloma względami gra jest podobna do innego tytułu Throne: Kingdom at War.

Poznaj darmowe gry strategiczne na telefon >

Potwory w Lords Mobile

Potwory to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów gry. Zadaniem gracza jest je zaatakować, jednak wymaga to przemyślanych działań. Podobnie jak postacie, którymi się posługujesz, potwory mają określone poziomy świadczące o ich mocy. Oznaczone są numerami od 1 do 5, a im wyższa cyfra, tym większa moc. Samodzielna walka z nimi jest skazana na porażkę. Aby walczyć z potworami, musisz stworzyć drużynę i należeć do gildii.

Pokonanie potwora jest nagradzane cennymi przedmiotami, które przydadzą Ci się w dalszej grze. Gdy potwór zostanie zabity, nagrody otrzymają wszyscy członkowie drużyny, ale najwięcej fantów zgarnie ten, kto zada mu ostateczny cios. Co ciekawe, po pokonaniu potwory wcale nie znikają ze świata i można zaatakować je po raz kolejny. Znawcy gry przekonują, że polowanie cały czas na tego samego osobnika jest bardzo korzystne, ponieważ zwiększa ilość jego obrażeń.

Do atakowania potworów wyższego poziomu niezbędna jest umiejętność Monster Hunter. W tym celu musisz odblokować umiejętności „Łowca potworów II”, „Łowca potworów III” lub „Agresywny łowca”. Za pokonanie potwora drużyna otrzymuje łupy, takie jak: klejnoty, tarcze, złoto, skrzynie bohaterów etc. Możesz spodziewać się też tajemniczych prezentów i nowych zasobów.

Tematyka potworów w grach Cię interesuje? Mamy w PAYBACK Diablo Immortal >

Jak zwiększyć moc w Lords Mobile?

Moc to ważny element profilu każdego gracza. Im większa moc, tym większy prestiż gracza. Aby ją zwiększyć, twórz oddziały i zastawiaj pułapki. Straty żołnierzy to normalna część rozgrywek, jednak jeśli uda Ci się je zminimalizować, z pewnością zyskasz sporo punktów mocy. Kolejnym, niezwykle skutecznym sposobem na zwiększenie mocy, jest tworzenie i ulepszanie budynków. Zdobywanie punktów w ten sposób to dość czasochłonny proces, jednak można go nieco przyspieszyć. Aby szybciej zwiększyć moc:

 • buduj i ulepszaj w trakcie gry;
 • przed zakończeniem rozgrywek rozpocznij budowę dużych budynków, aby proces już był w toku, gdy wrócisz do gry.

Oprócz tego możesz korzystać z drzewka talentów, dzięki którym zwiększysz swoje umiejętności konstrukcyjne i skrócisz czas budowy.

Jak skutecznie grać w Lords Mobile?

Zastanawiasz się, jak skutecznie prowadzić rozgrywki w Lords Mobile?

Na początku gry:

 • skoncentruj się na rozwoju swojego Zamku, ponieważ jest to najważniejszy budynek w grze,
 • ulepszaj swoje Kopalnie i Farmy, aby zapewnić sobie stały dopływ surowców,
 • dołącz do sojuszu, aby uzyskać pomoc i wsparcie od innych graczy,
 • wykonuj zadania główne i codzienne, aby zdobyć nagrody i doświadczenie,
 • trenuj swoje wojska i buduj silną armię.

W trakcie gry:

 • używaj przyspieszaczy mądrze, aby skrócić czas budowy i ulepszeń,
 • skoncentruj się na rozwoju jednego bohatera, aby zmaksymalizować jego moc,
 • uczestnicz w wydarzeniach, aby zdobyć rzadkie przedmioty i nagrody,
 • sprawdzaj strony z ofertą kodów promocyjnych, dzięki którym uruchomisz dodatkowe funkcje,
 • bądź aktywny w sojuszu, aby uzyskać dostęp do lepszych bonusów.

W trakcie walk poznawaj mocne i słabe strony swoich wojsk i przeciwników. Używaj różnych formacji wojskowych, aby dostosować się do aktualnej sytuacji i atakuj graczy o słabszych armiach, aby zdobyć łupy i surowce. Lords Mobile to gra, która wymaga czasu i cierpliwości. Jeśli chcesz być jeszcze bardziej skutecznym graczem, nie bój się eksperymentów i testuj nowe strategie.

Jak grać w gry mobilne i zdobywać punkty PAYBACK?

Teraz możesz grać w swoje ulubione gry mobilne i zdobywać punkty PAYBACK całkowicie za darmo. Aby to zrobić, wejdź w zakładkę „Świat gier” w aplikacji PAYBACK i pobierz interesujący Cię tytuł ze sklepu Google Play. Następnie uruchom grę i zdobywaj punkty. Im dłużej grasz, tym więcej środków wpadnie na Twoje konto. Możesz wymienić je na:

 • vouchery do wykorzystania u wybranych partnerów,
 • nagrody rzeczowe z różnych kategorii,
 • zniżki na zakupy w wybranych sklepach stacjonarnych,
 • zniżki na stacjach bp.

Usługa jest dostępna tylko dla użytkowników systemu Android.

Najważniejsze informacje w artykule

 • Czym jest gra Lords Mobile i na czym polegają rozgrywki;
 • Na czym polega atakowanie potworów w Lords Mobile;
 • W jaki sposób zwiększyć swoją moc w grze;
 • Co jest najważniejsze w grze i jak osiągać najlepsze wyniki;
 • Jak grać w gry mobilne i zdobywać punkty PAYBACK całkowicie za darmo.

Pobierz aplikację PAYBACK i zbieraj °punkty, grając w darmowe gry!