Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na karmimypsiaki.pl

1 °P za 3 zł

Internetowy Sklep Karmimy Psiaki, którego 100% zysku sklepu przekazywane jest na pomoc bezdomnym Psiakom i Kociakom. W asortymencie sklepu znajdują się karmy wyłącznie wysokiej jakości. Wspólnie z lekarzem weterynarii oraz ekspertami od żywienia Psiaków i Kociaków, wybraliśmy takich producentów karm jak : Royal Canin, Eukanuba, Purina, Brit, Bozita, Orijen czy Acana. Pomyśleliśmy też o Psiakach i Kociakach, które ze względów zdrowotnych, potrzebują innej diety, dlatego wprowadziliśmy również karmy weterynaryjne, między innymi Hill’s oraz wcześniej wspomniani producenci. Twój Zwierzak woli mokre jedzenie w puszce? To produkty firmy Dolina Noteci, Miamor, Applaws czy Animonda spełnią oczekiwania. Zabawki? Marki KONG, TRIXIE czy ZOLUX zapewnią dużą radość z zabawy, a jeśli chcesz dać Psiakowi przysmak, to znajdziesz m.in. 8in1. Nie każdy Psiak i Kociak chodzi do groomer’a, ale każdy zasługuje na wyjątkową pielęgnację, dlatego mamy też szampony, odżywki oraz grzebienie różnych marek, w tym słynny FURminator.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Karmimypsiaki.pl – pomoc „przy okazji”

Ideą Karmimypsiaki.pl jest pomaganie bezdomnym zwierzętom przy okazji zakupu karmy dla domowych pupili. To sklep fundacyjny, który cały zysk ze sprzedaży asortymentu przekazuje na pomoc psom i kotom przebywającym w schroniskach w całej Polsce – w sumie wspiera 16 azylów i przytulisk dla zwierząt niechcianych. To jednak nie wszystko. Fundacja Sarigato, która powstała podczas akcji społecznej Karmimypsiaki.pl, stawia sobie za cel przeprowadzanie adopcji oraz edukację społeczną. Więcej o działalności Karmimypsiaki.pl i fundacji możesz przeczytać na stronie internetowej sklepu.

Najwyższej jakości karma dla zwierząt domowych

W Karmimypsiaki.pl dostępne są pełnoporcjowe karmy dla psów i kotów. Oferta obejmuje produkty takich marek jak: Ziwi Peak, Orijen, NutriLove, Nature, Carnilove, Acana, Royal Canin, Bosch, Bozita, Purina, Fitmin, Trovet, Applaws, Animonda, Empire i wiele innych. Produkty dostosowane są do różnych etapów życia, potrzeb dietetycznych i ras domowych pupili. Kupisz tu także karmy weterynaryjne odpowiadające specyficznym wymaganiom psów i kotów zmagających się z problemami zdrowotnymi. Oprócz suchego i mokrego jedzenia dla zwierząt domowych w Karmimypsiaki.pl dostaniesz obroże, smycze, szelki, kagańce, żwir dla kota, suplementy diety (np. olej z łososia) oraz różne przysmaki.

Bezpieczne zakupy i szybka wysyłka

Wszystkie zamówienia złożone do godz. 16.00 są realizowane tego samego dnia, co gwarantuje szybką dostawę paczki. Za zakupy można zapłacić gotówką za pobraniem lub przez internet, korzystając z karty kredytowej lub debetowej, systemu BLIK albo wykonując przelew. Zamówienia, których wartość przekracza 119 zł, wysyłane są bezpłatnie za pośrednictwem firmy Inpost.