Sklepy online

Zwierzęta

Poznaj sklepy zoologiczne, w których możesz zbierać punkty PAYBACK a następnie wymieniać je na extra nagrody.

Czym kierować się przy wyborze karmy i przysmaków dla zwierząt?

W sklepach zoologicznych, w tym u naszych partnerów, znajdziesz różnego rodzaju pokarm dla twojego pupila. Przy wyborze – podobnie jak w przypadku wybierania jedzenia dla siebie – powinieneś kierować się składem produktu. Zwróć uwagę na to, żeby był on dostosowany do potrzeb żywieniowych zwierzęcia. Przykładowo zaleca się, aby karmy dla psów nie zawierały zbóż i miały jak najwięcej mięsa. Czytaj uważnie etykiety, gdyż w niektórych produktach znajduje się duża ilość podrobów, które mogą powodować problemy z trawieniem. Ciekawą propozycją zarówno dla psów, jak i kotów są gotowe mieszanki BARF (jeśli oczywiście zwierzę jest na tego typu diecie).

Sklepy zoologiczne online oferują także szereg różnorodnych przysmaków dla zwierząt. Przy wyborze stawiaj na te jak najmniej przetworzone. Zapraszamy na nasz blog o zwierzętach, gdzie znajdziesz wiele ciekawych artykułów na temat różnych gatunków zwierząt, ich zachowań, stylu życia i wiele więcej

Zabawki dla twojego pupila – sprawdź, co znajduje się w ofercie naszych partnerów

Jeżeli chcesz sprawić swojemu pupilowi przyjemność, wybierz zabawkę dostosowaną do jego możliwości. Przejrzyj produkty oferowane przez sklepy w kategorii "zwierzęta". Znajdziesz tam szeroki wybór szarpaków, piszczałek gryzaków, zabawek węchowych, kołowrotków, tuneli i wielu innych akcesoriów, które umilą czas twojemu zwierzakowi. Możesz też wybrać produkty do wspólnej zabawy, na przykład frisbee.

Rozpieszczaj swojego zwierzaka i oszczędzaj razem z PAYBACK

Robiąc zakupy dla swojego pupila u partnerów Programu, zyskujesz wiele. Przede wszystkim masz możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach ciekawych pakietów karm i akcesoriów. Oprócz tego za każdą transakcję rozpoczętą na naszej stronie lub aplikacji otrzymasz punkty PAYBACK. Dzięki aktywacji kuponów na twoje konto wpłyną również punkty dodatkowe. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów możesz odbierać nagrody i korzystać z bonusów przewidzianych dla uczestników Programu. Wśród nich są między innymi nagrody rzeczowe, które można obejrzeć na stronie i w aplikacji, a także vouchery do wybranych sklepów.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!