Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mkfresh.pl

1 °P za 3 zł

Manufaktura MK Cafe Fresh to wieloletnie doświadczenie ludzi i najwyższej jakości sprzęt.

Dzięki MK Cafe Fresh w dowolnym momencie, możesz zamówić świeżo palone, autorskie mieszanki kaw (blends) lub fascynujące egzotyką kawy jednorodne (origins) z najsłynniejszych kawowych regionów świata, które wypalamy wyłącznie na Twoje potrzeby w naszej Manufakturze.

Gwarantujemy, że zamówioną kawę wyślemy do Ciebie nie później niż 14 dnia od momentu palenia.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Najdoskonalsze ziarna tylko na mkfresh.pl

Jesteś fanem ekskluzywnych marek kawy i zawsze starasz się odnaleźć najlepszy smak, jednak czujesz, że potrzeba Ci czegoś więcej? Znajdziesz to na mkfresh.pl! Wybierz mieszankę ziaren lub jeden wymarzony gatunek, a zawodowi prażalnicy – mistrzowie palenia kawy – przygotują ją specjalnie dla Ciebie w kameralnej manufakturze, za pomocą sprawdzonych, ściśle określonych procedur. Mkfresh.pl gwarantuje ich wysyłkę w ciągu maksymalnie 28 dni po złożeniu zamówienia, a także zapakowanie ziaren w szczelne opakowanie bez dostępu powietrza. Dzięki temu kawa dotrze do Ciebie w idealnym momencie, gdy już nieco dojrzeje po paleniu. Tak przygotowane ziarna zachowują wszelkie walory przez sześć miesięcy. Zawodowi bariści są zgodni co do tego, że właśnie tak przygotowana kawa jest idealna dla każdego smakosza tego aromatycznego napoju.

Kawa i nie tylko, czyli co jeszcze warto kupić

Bez wątpienia to właśnie świeżo palona kawa najlepszych gatunków stanowi filar mkfresh.pl. Nie oznacza to jednak, że jest to jedyny godny uwagi artykuł w tym sklepie internetowym. Ciekawym elementem oferty są również wszelkie akcesoria służące do przygotowywania naparu. Młynki i kawiarki – także aeropress czy french press – oraz ręczne spieniacze do mleka pozwolą Ci z należytą starannością przygotować ziarna wypalone na Twoje specjalne zamówienie. Zwykle masz ochotę na coś słodkiego do kawy? Do tak ekskluzywnej, jaką oferuje mkfresh.pl, warto wybrać coś w równie dobrym guście. Dlatego w sklepie znajdziesz również doskonałej jakości czekolady, a także miody i syropy. Zaś wieczorem, zamiast małą czarną, delektuj się najlepszymi gatunkami herbat, które również zamówisz na mkfresh.pl.