Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na fera.pl

1 °P za 2 zł

FERA.pl to jeden z największych sklepów zoologicznych online. W jego ofercie znajduje się ponad 13 000 produktów przeznaczonych dla zwierząt domowych. Produkty dla swoich pupili znajdą zarówno miłośnicy kotów czy psów, jak i właściciele świnek morskich i koni. Sklep uczestniczy także w programie PAYBACK. Każde wydane 2 zł to jeden punkt lojalnościowy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Wszystko, czego potrzebujesz dla swojego pupila, znajdziesz na Fera.pl

Sklep tworzą ludzie pełni pasji i miłości do zwierząt. Dlatego w jego ofercie znajdują się najlepsze produkty, począwszy od zabawek, poprzez akcesoria do pielęgnacji, aż po karmy. Dzięki temu, że sklep korzysta z oferty polskich, renomowanych producentów karm, zapewnia świeże jedzenie ze sprawdzonego źródła. To powoduje, że zamawiając tutaj produkty żywnościowe dla swojego pupila, masz pewność, że otrzyma on świeże i pełnowartościowe pożywienie, które dostarczy mu wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Co istotne, w Fera.pl znajdziesz produkty przeznaczone nie tylko dla najczęściej hodowanych w domu zwierząt, ale i dla bardziej egzotycznych pupili. Wśród wielu propozycji są m.in. odżywki witaminowe dla gadów i płazów, specjalne pokarmy dla kameleonów czy nawet żab.

A jeżeli masz jakieś wątpliwości czy pytania, możesz skonsultować się nie tylko z pracownikami sklepu, ale i lekarzem weterynarii. Pytanie do niego można zostawić w specjalnym formularzu umieszczonym na stronie.

Fera.pl – asortyment dla zwierząt domowych i nie tylko

Fera.pl – udogodnienia dla klientów

Sklep dba też o swoich klientów. Wysyłka zamówionych produktów następuje w ciągu 24 godzin. Jest to szczególnie ważne, gdy zamawia się jedzenie i chce się, aby było świeże i szybko dostarczone. Dużym udogodnieniem jest także to, że klient ma możliwość rezygnacji z zamówienia aż przez 40 dni – w innych sklepach zazwyczaj jest to 14 dni od momentu zamówienia. A jeżeli zdecydujesz się na większe zamówienie – powyżej 95 zł, możesz liczyć na darmową dostawę.