Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na carpardoo.pl

1 °P za 3 zł

Naprawa samochodu może pochłonąć niejednokrotnie sporą część domowego budżetu. Koszty te można nieco zmniejszyć, kupując części samochodowe u sprawdzonych internetowych dostawców. Jednym z nich jest nasz partner – carpadoo.pl. Sprawdź, dlaczego warto wybrać akurat ten sklep.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Carpadoo.pl – tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do naprawy swojego samochodu

Dzięki Carpadoo.pl możesz zoptymalizować koszty naprawy samochodu. Jak to możliwe? W wielu przypadkach to cena części samochodowych może znacznie zawyżyć koszt całej naprawy samochodu. U naszego partnera znajdziesz zarówno oryginalne części, jak i zamienniki od sprawdzonych producentów. Wszystkie oferowane tu produkty są w przystępnych cenach, a darmowa dostawa od 100 zł pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. Ponadto firma wysyła zamówienia nie tylko do Polski, ale i do innych krajów europejskich, w tym do Niemiec, Francji, Austrii czy Holandii. Stanowi ona bowiem część niemieckiej firmy kfzteile24.

Poznaj zalety kupowania w Carpadoo.pl

U naszego partnera znajdziesz tysiące części, które pozwolą na naprawę samochodu. W jego ofercie znajdują się produkty takich marek, jak: Bosch, Walker, Castro czy Brembo. Oprócz przystępnych cen do zalet zakupów na Carpadoo.pl zaliczyć można przede wszystkim możliwość zwrotu zakupionych produktów do 100 dni od momentu dostawy. Są one też objęte gwarancją producenta.

Sklep dba także o bezpieczeństwo swoich klientów. Dlatego wdraża rozwiązania mające na celu ochronę ich danych osobowych. Zabezpieczane są też transakcje internetowe. Dzięki temu bez obaw możesz opłacić swoje zamówienie szybkim przelewem lub kartą kredytową. Większość towarów dostępna jest w magazynach sklepu, co powoduje, że wysyłka zamówienia następuje bardzo szybko.

Nie zapomnij też o możliwości zbierania punktów PAYBACK na Carpadoo.pl. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt PAYBACK.