Zbieraj punty PAYBACK za zakupy na zdrowegeny.pl

1 °P za 3 zł

Poradnia genetyczna Zdrowegeny.pl jest projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej i największy fundusz venture capital w Polsce. Projekt ma na celu popularyzowanie wiedzy o badaniach genetycznych, wpływie genetyki na zdrowie człowieka oraz profilaktyce zdrowia poprzez badania genetyczne. W przeciwieństwie do krajów Zachodniej Europy i Stanów Zjednoczonych, genetyka człowieka jest w Polsce niedoceniona i nie wspomaga medycyny w obronie zdrowia – chcemy to zmienić! Testy DNA są istotnym elementem profilaktyki zdrowia. Dzięki badaniom możesz dowiedzieć się więcej o swoich skłonnościach do chorób mających podłoże genetyczne. Wraz z Zdrowegeny.pl odnajdziesz wiedzę o tym jakie zastosowanie mają badania DNA i jak mogą pomóc Ci ustrzec się wielu chorób.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Poznaj lepiej swoje geny z serwisem zdrowegeny.pl

Zdrowegeny.pl to poradnia genetyczna, której działanie jest współfinansowane ze środków funduszy europejskich i krajowych. Jedno z jej zadań to propagowanie badań genetycznych, które pozwalają na wykrywanie bardzo poważnych chorób. Badania te pozwalają także określić, czy dana osoba ma predyspozycje do zachorowania na konkretne jednostki chorobowe.

Badania genetyczne pozwalają m.in. na szybkie zdiagnozowanie chorób nowotworowych, a także określenie prawdopodobieństwa zachorowania na poszczególne ich rodzaje. W tym przypadku często mówi się o mutacji genu BRCA1, przyczyniającej się do zwiększenia ryzyka zachorowania na raka piersi.

Badania genetyczne – propozycja dla przyszłych mam i wiele więcej

Decydując się na badania genetyczne, możesz też sprawdzić, jakie geny przekażesz swojemu dziecku. To szczególnie istotne w przypadku osób, w których rodzinie występowały choroby genetyczne ujawniające się w niektórych pokoleniach. Jeżeli chcesz wykonać takie badania, wybierz pakiet „Zdrowe macierzyństwo”.

Nasz partner oferuje również szeroki wybór innych pakietów, które są dostosowane do potrzeb klientów. Możesz m.in. zdecydować się na badania genetyczne pozwalające określić ryzyko występowania celiakii, nietolerancji laktozy czy zawału serca.

Wykonując badania u naszego partnera, nie zapominaj, że przy okazji możesz też zbierać punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. Zawsze pamiętaj też o tym, aby sprawdzać na stronie Programu aktualne kupony, które pozwalają na szybsze gromadzenie punktów.