Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na straganzdrowia.pl

1 °P za 3 zł

StraganZdrowia.pl to Twoje miejsce w sieci, w którym znajdziesz najlepsze produkty zdrowej żywności, organic food i naturalne suplementy diety. Jesteśmy dla Was, aby mówić o tym co zdrowe, naturalne, ekologiczne. Proponujemy Wam nie tylko bazę produktów, wywodzących się wprost z natury, ale także wiedzę na ich temat, ciekawostki z zakresu zdrowia, urody, zielarstwa. Na straganzdrowia.pl znajdziesz produkty zdrowej żywności takie jak: kasze, ryże, strączkowe, makarony,mąki, 100% soki bez cukru, miody Manuka, naturalne suplementy diety, szeroką bazę produktów bezglutenowych, niskobiałkowych oraz dla diabetyków, a także naturalne kosmetyki!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Straganzdrowia.pl – szeroka oferta i duża porcja wiedzy

Oferta sklepu Straganzdrowia.pl skierowana jest przede wszystkim do osób prowadzących zdrowy styl życia i wybierających sposób odżywiania zgodny z naturą. Proponowana zdrowa żywność to m.in. oleje, oliwy, tłuszcze, produkty sypkie, takie jak makarony, ryże, kasze, ziarna, produkty liofilizowane, makrobiotyczne, pieczywo i bułki tarte, soki, napoje, śmietany, mleko, kiszonki, przekąski i słodycze. Szeroką ofertę stanowią także różnorodne kawy i herbaty. Z suplementów diety możesz kupić m.in. algi, adaptogeny, błonnik, suplementy dla sportowców, witaminy i minerały, miód manuka, olej konopny CBD, ostropest, białko. W ofercie znajdują się produkty wspierające układ immunologiczny, pokarmowy, mięśniowy, hormonalny, oddechowy, kostny i stawowy, nerwowy, wzrokowy, ruchu i moczowo-płciowy.

Szeroką gamę kosmetyków naturalnych tworzą preparaty przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, jamy ustnej, do higieny intymnej, a także do specjalistycznej pielęgnacji przy różnych schorzeniach. Dostępne są również mydła, oleje i peelingi kosmetyczne, płyny i sole kąpielowe, oleje eteryczne i zapachowe. Z artykułów domowych sklep oferuje m.in. środki do sprzątania, tabletki i płyny do zmywania, proszki oraz płyny do prania, blendery, wyciskarki, pojemniki i naczynia. Blog Straganzdrowia.pl to bogate źródło wiedzy dotyczącej zdrowego stylu życia oraz naturalnych sposobów odżywiania się, dbania o higienę oraz czystość w domu. Znajdziesz tu inspirujące przepisy, porady i ciekawostki.

Udane zakupy w atrakcyjnej cenie

Dbając o zadowolenie klientów, sklep Straganzdrowia.pl oferuje produkty wyselekcjonowane, pochodzące z ekologicznych upraw. Zakupy o wartości min. 250 zł dostarczane są bezpłatnie. Zapisując się na newsletter, dostaniesz 10% rabatu na zakupy.