Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na pizzadominium.pl

1 °P za 3 zł

Pizza Dominium to sieć ponad 70 restauracji w Polsce. Firma oparta jest wyłącznie na polskim kapitale. Pierwsza restauracja Dominium została otwarta w 1993 r. w Warszawie, przy ul. Złotej, przez Tomasza Plebaniaka. Od początku swojej działalności serwowała Klientom pizzę bazującą na oryginalnych włoskich recepturach i tę tradycje wykorzystuje do dziś.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Pizzadominium.pl – najlepsza pizza

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. W pizzeriach Dominium poza nią serwowane są również calzone, makarony, sałatki i przystawki. Fani słodyczy znajdą też pyszne desery. Oprócz tego, do każdego zamówienia można wybrać napój gazowany lub sok. Wszystkie dania składają się ze starannie dobranych składników, przygotowanych według specjalnej receptury. Pizzę Dominium wypieka się w piecach wysokiej jakości. Jest ona tworzona przez ludzi z pasją, posiadających wieloletnie doświadczenie. Dla najbardziej wymagających klientów w menu znajduje się pizza premium i pizza rzymska. Co więcej, każda z nich dostępna jest w kilku rozmiarach. W zależności od potrzeb, można wybrać małą, średnią, dużą lub XXL. Sieć restauracji Dominium oprócz niepowtarzalnego smaku stacjonarnie oferuje także tradycyjne wnętrza oraz dogodną lokalizację. Dla wszystkich klientów, którzy są zapracowani i nie mają czasu na spożywanie posiłku w restauracji pizzadominium.pl oferuje dowóz pod wskazany adres.

Pizzadominium.pl z możliwością zamówień online

Dbając o komfort klientów, pizzeriadominium.pl stworzyła system do składania internetowych zamówień. Jest on przyjazny w użytkowaniu, pozwala zaoszczędzić czas i umożliwia złożenie zamówienia w dogodnym momencie. Klienci nie muszą już telefonować. Wystarczy, że wypełnią formularz znajdujący się na stronie i potwierdzą wybór, a pizza zostanie dostarczona pod wskazany przez nich adres. W ramach zamówienia da się zmieniać specyfikę oferowanej pizzy i wybrać ją np. na cieście cienkim, grubym, a nawet pełnoziarnistym. Można je opłacić gotówką lub kartą, ale jego wartość musi przekraczać 31 zł. Czas oczekiwania uzależniony jest od liczby zamówień w danej chwili, a dostawa jest darmowa.