Gdzie kupić kalendarz adwentowy z kosmetykami i czym on jest?

Strona GłównaPAYBACK EkstraŚwięta ● Kalendarz adwentowy z kosmetykami

Już na początku grudnia zaczyna się odliczanie dni do Bożego Narodzenia. Upływ czasu można zaznaczać w tradycyjny sposób lub za pomocą kalendarza adwentowego, np. z kosmetykami. To oryginalny pomysł, który nie tylko stanie się ozdobą, lecz także będzie pełnił funkcję użytkową.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami cieszą się coraz większą popularnością. Najczęściej umieszczane są w nich zapachy, ale można wewnątrz schować również miniaturki innych produktów, np. cieni do powiek, pudrów, balsamów lub kremów.

Czym jest kalendarz świąteczny z kosmetykami?

W okresie okołoświątecznym w sklepach i domach panuje prawdziwe szaleństwo. Każdy jest zabiegany i martwi się o to, czy zdąży z przygotowaniami na czas. Oczekiwanie na święta można jednak w prosty sposób sobie uprzyjemnić. W tym celu wymyślono specjalne kalendarze, zwane adwentowymi, które służą do odliczania dni do Bożego Narodzenia. Według tradycji skreślanie upływającego czasu powinno rozpocząć się 24 dni przed świętami. Kalendarz nie przypomina klasycznego notatnika z datami, lecz ma określoną formę i kształt domku z okienkami symbolizującymi poszczególne dni. W skrytkach schowane są małe produkty, których odkrycie ma sprawić znalazcy przyjemność. Najczęściej umieszcza się tam słodycze, drobne upominki, bożonarodzeniowe figurki lub karteczki z cytatami. Ze względu na ozdobny charakter kalendarza, można go uznać za niecodzienny element dekoracyjny świątecznego wystroju.

Szczególną odmianą tej ozdoby są adwentowe kalendarze z kosmetykami. Wyróżniają się tym, że w okienkach ukryte są małe produkty kosmetyczne. Mogą to być próbki perfum, miniaturowe kremy do twarzy, cienie do powiek, podkłady, szminki do ust, bronzery, lakiery do paznokci, czyli wszystko, co zmieści się w kilku centymetrowej skrytce. Najczęściej spotyka się wersje dla kobiet, ale w sprzedaży dostępne są również kalendarze adwentowe z kosmetykami dla mężczyzn. To nie tylko doskonały sposób na umilenie czasu oczekiwania na Boże Narodzenie, lecz także pomysł na sprawienie przedświątecznego prezentu.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można kupić kalendarz adwentowy z kosmetykami, zajrzyj do oferty partnerów PAYBACK. Np. w perfumerii DOUGLAS możesz nabyć pięknie zdobione produkty w świątecznej szacie. Tego rodzaju ozdoba nie tylko stanowi oryginalny dodatek, lecz także może się okazać funkcjonalnym gadżetem i ciekawym upominkiem, który skrywa w sobie mnóstwo niespodzianek. Nie zapominajmy, że obdarowana osoba nie będzie wiedzieć, co się ukrywa za kolejnymi okienkami kosmetycznego kalendarza adwentowego.

Jak wybrać najlepszy kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Wybór idealnego świątecznego kalendarza wcale nie jest prosty. Lepiej postawić na dobre jakościowo produkty, niż zdecydować się na tanie kalendarze adwentowe z kosmetykami. Ich niska cena często niestety oznacza, że umieszczone w nich drobiazgi są słabej jakości. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój kalendarz oczaruje gości, a jednocześnie zaskoczy cię ukrytymi niespodziankami, wybierz model nieco droższy i ciesz się doskonałymi wyrobami.

Ciekawym rozwiązaniem może być zakup kalendarza adwentowego z kosmetykami naturalnymi. Ekologia jest w modzie, a w ten sposób można ją dodatkowo wesprzeć. Ty zyskasz na tym podwójnie, ponieważ zyskasz pewność, że schowane w okienkach produkty nie tylko są w pełni przyjazne środowisku, lecz także odznaczają się wysoką jakością. Dobrym pomysłem, który najbardziej docenią panie, jest zakup kalendarza adwentowego z kosmetykami do makijażu.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami dla dzieci i nastolatków

Świąteczne kalendarze z miniupominkami to propozycja nie tylko dla dorosłych, lecz także dla młodszych domowników. Na rynku coraz więcej dostępnych jest produktów stworzonych właśnie dla tych grup wiekowych. Młoda skóra również potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, dlatego warto o tym pomyśleć podczas przygotowywania świątecznych niespodzianek.

Jeśli chcesz miło zaskoczyć swoje pociechy, wybierz kalendarz adwentowy z kosmetykami dla dzieci i nastolatków. W okienkach umieszczone są produkty typowo pielęgnacyjne, np. miniaturowe balsamy, kremy lub żele do mycia twarzy. Prawdopodobnie dzieci i młodzież najbardziej ucieszyłby kalendarz adwentowy ze słodyczami, ale wersja z kosmetykami będzie dla nich równie miłym zaskoczeniem. Może również stanowić zachętę do tego, aby najmłodsi zwrócili uwagę, jak ważna jest codzienna higiena i troska o własne zdrowie. Taki upominek to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ kalendarze adwentowe z kosmetykami dla dzieci i nastolatków pełnią funkcję nie tylko użytkową, lecz także edukacyjną. Alternatywną formą tej świątecznej ozdoby może być umieszczenie w okienkach kosmetyków dla niemowląt i noworodków, co stanowi oryginalny pomysł na kalendarz adwentowy dla młodych rodziców.

Przeczytaj: Ciekawe pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci


Poczuj moc świątecznych oszczędności z PAYBACK!