Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na dobregarnki.pl

1 °P za 3 zł

Dobregarnki.pl - serwis w pełni poświęcony miłośnikom gotowania. W naszej ofercie znajdą Państwo naczynia kuchenne marek znanych na całym świecie takich jak m.in. Fiskars, Silit, Silikomart jak również i marek Polskich z tradycją takich jak Emalia Olkusz. Dobregarnki.pl to sklep w którym znajdziecie również bogatą ofertę książek związanych z gotowaniem, ogromny wybór książek kucharskich oraz propozycje kulinarne najbardziej znanych szefów kuchni na świecie. Doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra to nasze cechy charakterystyczne. Zapytaj, a sam się przekonasz.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dobregarnki.pl – wszystko, czego potrzebuje idealny kucharz

Każdy pasjonat sztuki kulinarnej doskonale wie, jak ważne jest wyposażenie kuchni w odpowiednie naczynia. Istotna jest nie tylko ich funkcjonalność, ale także jakość, trwałość oraz wzornictwo dopasowane do stylu wnętrza. Bogaty asortyment sklepu dobregarnki.pl to gwarancja udanych zakupów. Oferta obejmuje naczynia potrzebne do gotowania i zapiekania (ze stali nierdzewnej oraz emaliowane), patelnie do smażenia, silikonowe maty i formy do ciast oraz akcesoria do tworzenia ciasteczek (wałki, foremki, dekoratory). Ponadto dostępne są: małe AGD, specjalistyczne noże, zestawy do garnirowania czy chlebaki. W sklepie da się też nabyć książki kucharskie, które mogą stać się ciekawą inspiracją do tworzenia oryginalnych posiłków w nowych naczyniach. Oferowana literatura odpowiada na potrzeby zarówno doświadczonych kucharzy, szukających nowych pomysłów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w fascynującym świecie kulinariów lub tych planujących zmodyfikować swoją dietę.

Wygoda zakupów online

Dokonanie właściwego wyboru w sklepie dobregarnki.pl ułatwia nie tylko sieć filtrów, dzięki którym łatwo znajdziesz dokładnie to, czego szukasz, lecz także zespół specjalistów. Doświadczenie oraz kulinarna pasja pracowników sklepu zapewniają odpowiednie wsparcie przy zakupach. Z kolei na straży bezpieczeństwa stoi nowoczesna technologia, eliminująca wszelkie ryzyko związane z przesyłem danych.