Blender przenośny – jak i kiedy się przydaje?

Strona GłównaPAYBACK EkstraElektronika ● Blender przenośny

Wśród użytkowników sprzętu elektronicznego można zaobserwować nowy trend. Coraz więcej osób sięga po wersje przenośne klasycznych urządzeń pełnowymiarowych. Popularne stają się m.in. pralki przenośne. Jednak trend ten dotyczy także sprzętu kuchennego. Przykładem może być tutaj blender przenośny.
Blendery przenośne zyskują pozytywne opinie przede wszystkim od osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą sobie pozwolić na przygotowanie pożywnych koktajli lub smoothie zawsze wtedy, gdy tego potrzebują. Można jednak w ostatnim czasie zaobserwować zwiększone zainteresowanie tego typu blenderami także wśród osób pragnących zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze. Dlaczego warto zainwestować w blender przenośny? Co należy wiedzieć na temat takich urządzeń i gdzie je kupić?

Blender przenośny – co to takiego?

Blender przenośny to mobilna wersja popularnego kuchennego urządzenia, które w swojej podstawowej wersji ma szerokie zastosowanie. Przygotujesz w nim m.in. pożywne i pyszne koktajle owocowe z dodatkiem mleka lub bez, a także cieszące się coraz większą popularnością smoothie. Można też zblendować zupę krem. Bardziej zaawansowane blendery kielichowe pozwalają nawet na kruszenie lodu lub orzechów.

Czym się różni wersja mobilna od tradycyjnej? Przede wszystkim rozmiarem. To idealny sprzęt do szybkiego przygotowania smoothie lub koktajlu dla jednej osoby. Do działania nie potrzebuje zasilania sieciowego. Większość tego typu urządzeń ma wbudowany akumulator, który ładuje się poprzez wejście USB. W zależności od modelu kielich takiego przenośnego bezprzewodowego blendera można zmienić w pojemnik do przechowywania przygotowanego przez siebie napoju i zabrać ze sobą w torebce lub plecaku.

Jakie są najważniejsze zalety blenderów przenośnych?

Do najczęściej wymienianych zalet tego typu urządzeń zalicza się właśnie to, że są w pełni mobilne i można z nich korzystać praktycznie w każdych warunkach, nawet bez dostępu do prądu sieciowego. Ładuje się je przy pomocy power banku pasującego też do innych urządzeń z wejściem USB. Z tego powodu blender przenośny jest chętnie używany przez osoby pracujące lub studiujące. Bez problemu sprawdzi się także na wakacjach, zarówno w domku kempingowym, jak i pod namiotem.

Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów blendery przenośne charakteryzują się dobrą wydajnością. Jesteś w stanie przygotować w nich smoothie lub koktajli z wielu różnorodnych owoców. Jeśli nie chcesz nosić ze sobą całego urządzenia, możesz skorzystać z opcji zamieniania kielicha w przenośny kubek. Wiele tego typu blenderów ma dodatkowe nakrętki i kielichy, dzięki czemu będziesz mógł przygotować dla siebie do pracy więcej niż jeden koktajl.

Niektóre modele tych urządzeń są na tyle małe, że bez problemu zabierzesz je nawet do pracy. Po drodze możesz kupić na targu świeże warzywa czy owoce i w czasie przerwy przygotować smoothie w twoim ulubionym smaku.

Czym się kierować przy wyborze blendera bezprzewodowego?

Przy wyborze bezprzewodowego przenośnego blendera należy kierować się podobnymi kryteriami jak w przypadku pełnowymiarowego urządzenia. Liczy się przede wszystkim jego moc oraz jakość ostrzy. Im większa moc i wytrzymalsze ostrza, tym z twardszymi produktami spożywczymi poradzi sobie blender. Znaczenie ma także pojemność kielicha. Jeśli jesteś osobą aktywną, zwróć uwagę na to, czy może on służyć również jako kubek lub słoik. Dzięki temu o wiele łatwiej zabierzesz ze sobą swój napój. Niektóre modele blendera są dostępne w zestawie z dodatkowymi słoikami, które umożliwiają przechowywanie smoothie lub koktajlu w lodówce.

Gdzie można kupić blender przenośny?

Tego rodzaju produkty znajdziesz już w wielu stacjonarnych i internetowych sklepach ze sprzętem AGD. Zwróć szczególną uwagę na ofertę naszych internetowych partnerów, takich jak np. Media Markt czy Media Expert. Kupisz tam odpowiadający ci model przenośnego blendera, a oprócz tego za każde zakupy rozpoczęte w naszym serwisie otrzymasz punkty. Jeśli aktywujesz także dostępne na naszej stronie lub w aplikacji PAYBACK kupony, do twojego konta zostaną doliczone bonusowe środki.

Zebrane w ten sposób punkty możesz wymienić na nagrody w Programie, w tym na kolejne sprzęty AGD lub inne produkty, które są ci aktualnie potrzebne. Dzięki temu oszczędzisz pieniądze. Możesz także obniżyć za ich pomocą wartość rachunków u stacjonarnych partnerów, np. w drogeriach dm, gdzie znajdziesz pyszne i zdrowe owoce do twojego ulubionego koktajlu.

Elektronikę i gadżety kupuj z PAYBACK. Kupuj wygodnie w apce lub przez portal i zbieraj punkty na nagrody lub kolejne zakupy.