Cashapp co to jest i czy działa w Polsce?

Strona GłównaPAYBACK EkstraAplikacja mobilna ● Cash app

Przypuszcza się, że era papierowych pieniędzy wkrótce się skończy. Już dziś można zaobserwować znaczny wzrost liczby transakcji bezgotówkowych. Zwłaszcza zakupy w sieci skłaniają do korzystania z takich możliwości. Obok produktów bankowych pojawiają się też aplikacje finansowe, takie jak Cash app.

W Polsce do najchętniej instalowanych na urządzeniach mobilnych aplikacji finansowych należą te oferowane przez banki. Jednak w ostatnim czasie pojawiły się także produkty tego typu, które pozwalają m.in. na odkładanie pieniędzy na wirtualnych kartach i płacenie nimi w sklepach internetowych. Oprócz tego dają możliwość inwestowania oraz oszczędzania pieniędzy na różne sposoby. Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat.

Co to takiego i jak działa Cash app?

Również w Polsce pojawiają się aplikacje finansowe. Stają się one popularne szczególnie wśród osób, które korzystają z zagranicznych serwisów wymagających płatności online. Jednym z takich rozwiązań jest darmowa aplikacja finansowa Cash app, która pozwala na bezpieczną bankowość mobilną. Przy jej pomocy można m.in. odbierać i wysyłać pieniądze w błyskawiczny sposób. Wystarczy, że osoba, do której chcesz wysłać pieniądze, również ma wgraną tę aplikację.

Wiele osób interesuje się Cash app także ze względu na to, że daje ona możliwość rozwoju kapitału finansowego. Za jej pomocą można m.in. inwestować w akcje i sprzedawać je bez prowizji. Aplikacja oferuje również opcję dokonywania operacji dotyczących kryptowalut. Korzystając z Cash app, zyskuje się dostęp do różnego rodzaju upustów, jakie oferują jej partnerzy.

Dowiedz się czym są Super app i jak działają.

Dlaczego aplikacje finansowe są tak popularne?

Cash app to tylko przykład możliwości, jakie otwierają przed użytkownikami aplikacje finansowe. Ich popularność wyraźnie rośnie z kilku powodów. Przede wszystkim pozwalają na bezpieczną bankowość. Na korzystanie z nich często decydują się osoby, które chcą płacić w sieci, ale jednocześnie wolą nie podawać numeru swojej karty kredytowej ani logować się przez daną stronę do banku. W naszym kraju jeszcze niewiele serwisów oferuje tego typu płatności. Jednak za granicą to bardzo popularne rozwiązanie. Trzeba jedynie pamiętać o tym, by korzystać z wiarygodnych i w pełni bezpiecznych aplikacji.

Przy pomocy niektórych aplikacji tego typu można inwestować pieniądze na różne sposoby, a także oszczędzać, np. wykorzystując zniżki partnerskie.


Ważne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów internetowych.

Oszczędzanie przy pomocy aplikacji – poznaj możliwości, jakie daje ci aplikacja PAYBACK

Również aplikacja PAYBACK daje ci możliwość oszczędzenia pieniędzy. Znajdziesz tam m.in. kupony, po aktywacji których zyskasz więcej punktów. Dostępne są w niej także atrakcyjne zniżki. Zwróć uwagę, że do partnerskich usługodawców należą m.in. banki, w których możesz np. otwierać lokaty i konta oszczędnościowe. Wśród partnerów Programu znajdziesz też firmy ubezpieczeniowe. Skorzystanie z ich produktów pozwoli ci na zabezpieczenie przyszłości.

Wybierając ich produkty za pośrednictwem naszej aplikacji lub serwisu, korzystasz podwójnie. Nie tylko kupujesz produkty finansowe w atrakcyjnej cenie, ale zbierasz też punkty PAYBACK, które możesz wykorzystać tak, jak najbardziej ci odpowiada. Dodatkowo korzystasz z promocji oferowanej przez partnera.

Przeczytaj również: Poduszka finansowa – czym jest i jak zacząć ją budować

Sprytne sposoby na oszczędzanie z PAYBACK. Co jeszcze warto wiedzieć?

Aplikacja PAYBACK nie jest typową aplikacją finansową, daje ci jednak wiele możliwości oszczędzania na zakupach. Przede wszystkim dzięki niej zbierasz punkty w Programie, które możesz potem wymienić na nagrody rzeczowe, vouchery lub wykorzystać do obniżenia rachunku za zakupy. Znajdziesz w niej również atrakcyjne kupony, dzięki którym zbierzesz dodatkowe punkty. Kiedy uzbierasz wystarczającą liczbę punktów, przejrzyj zawartość zakładki Nagrody. Znajdziesz tam wiele przedmiotów z takich kategorii jak Dom, Elektronika, Ogród lub Dziecko. Wykorzystując zgromadzone punkty PAYBACK, nie musisz kupować tych produktów za gotówkę. Innym sposobem na oszczędzanie na zakupach jest wymiana punktów na vouchery do partnerów Programu. Pozwoli ci to na zmniejszenie kosztu zakupu o wartość nominalną karty podarunkowej. Voucher stanowi także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Ostatnim sposobem na oszczędzanie z aplikacją PAYBACK, jest obniżanie rachunków za zakupy w sklepach stacjonarnych. Wystarczy, że będziesz miał na swoim koncie odpowiednią liczbę punktów. Przed sfinalizowaniem transakcji powiedz kasjerowi, że chcesz w ten sposób obniżyć wartość rachunku za zakupy. Podaj liczbę punktów, które chcesz wymienić, okaż kartę PAYBACK i gotowe. Ewentualną brakującą kwotę możesz dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Pobierz aplikację PAYBACK i wejdź na wyższy poziom zbierania punktów. Wszystkie sklepy i kupony masz pod ręką.