PAYBACK Finanse – co trzeba wiedzieć? | PAYBACK Ekstra

Strona GłównaPAYBACK EkstraFinanse ● Poznaj platformę PAYBACK Finanse

Posiadacze karty PAYBACK zdobywają kolejne punkty w bardzo prosty sposób: robiąc zakupy online w ulubionych sklepach, tankując na stacji paliw BP lub używając atrakcyjnych kuponów promocyjnych. Dzięki platformie PAYBACK Finanse mogą zasilić swoje konto korzystając również z usług bankowych.

Platforma finansowa PAYBACK Finanse to szansa na jeszcze więcej korzyści dla aktywnych uczestników Programu. W tym miejscu znajdziesz m.in. atrakcyjne promocje na konta osobiste, kredyty oraz karty w różnych bankach. Wystarczy aktywne konto PAYBACK, aby cieszyć się podwójnym zyskiem: premią dostępną w ramach promocji w danym banku i kolejnymi punktami, które wymienisz na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub vouchery.

Platforma PAYBACK Finanse – co to takiego i jak z niej korzystać?

Program PAYBACK pozwala szybko i łatwo zbierać punkty, a później wymieniać je na nagrody rzeczowe, vouchery lub zniżki na kolejne zakupy. Aby regularnie zasilać swoje konto:

 • rób zakupy przez internet u partnerów Programu (do wyboru masz ponad 250 prestiżowych marek w różnych kategoriach);
 • tankuj na stacji paliw BP – każde tankowanie i zakupy w sklepie stacji lub Wild Bean Cafe to dodatkowe punkty;
 • sprawdzaj aktualną ofertę kuponów promocyjnych – codziennie pojawiają się nowe kupony, dzięki którym za pojedynczą transakcję zgarniesz dużo więcej punktów
 • trzymaj kartę PAYBACK zawsze przy sobie – punkty możesz zgarnąć dzięki codziennym zakupom online lub wizycie w sklepie z artykułami budowlanymi PSB-Mrówka;
 • ściągnij aplikację mobilną – dzięki niej otrzymasz powiadomienia o najnowszych promocjach i będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić stan swojego konta.

Istnieje jeszcze jeden sposób na błyskawiczne zdobycie kolejnych punktów i benefitów. Platforma PAYBACK Finanse to miejsce, w którym znajdziesz promocje na karty kredytowe, konta osobiste lub pożyczki online w różnych bankach i instytucjach pozabankowych. Oznacza to, że zawierając umowę z wybranym bankiem, możesz zdobyć punkty PAYBACK i uzyskać premię od banku.

Zalety PAYBACK Finanse

Gorące promocje: konta, karty kredytowe, kredyty, szybkie pożyczki

Promocje, które czekają na platformie PAYBACK Finanse, dotyczą kart kredytowych, kont, kredytów i szybkich pożyczek w takich instytucjach jak np. Santander Consumer Bank, Alior Bank czy Vivus.pl:

 • Karty kredytowe – to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą mieć dodatkową gotówkę zawsze pod ręką. Uczestnicy Programu PAYBACK mogą założyć kartę kredytową i zyskać kilka tysięcy punktów za zawarcie umowy. Sprawdź aktualne promocje na karty kredytowe.

 • Konta – bez konta bankowego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie. Ofert jest mnóstwo, a banki nie przestają rywalizować o klienta i kusić go atrakcyjnymi promocjami. Posiadacze karty PAYBACK mogą teraz otrzymać punkty za skorzystanie z ofert kilku różnych banków.

 • Kredyty – kredyt gotówkowy może okazać się doskonałym rozwiązaniem, jeśli pojawią się nieprzewidziane wydatki lub nieoczekiwane problemy. Platforma PAYBACK Finanse pozwala zdobyć punkty za podpisanie umowy kredytowej w banku, który w danym momencie udostępnia kupon.

 • Szybkie pożyczki – tzw. chwilówki w instytucjach pozabankowych to wyjście awaryjne dla wielu osób. Transakcja wymaga minimum formalności, a może przynieść dodatkowe korzyści w postaci punktów PAYBACK. Sprawdź aktualne oferty szybkich pożyczek.

Pamiętaj, że punkty będą naliczały się prawidłowo tylko wtedy, gdy przejdziesz na stronę banku lub instytucji finansowej za pośrednictwem PAYBACK. Większość ofert skierowana jest do osób, które jeszcze nie korzystały z usług danej instytucji.

oferta sklepów online w kategorii finanse

PAYBACK Finanse – jak to działa?

Dzięki platformie PAYBACK Finanse możesz otrzymać kredyt online lub szybką pożyczkę na atrakcyjnych warunkach. Aby było to możliwe, wejdź na PAYBACK.pl/finanse, gdzie znajdziesz zawsze aktualne promocje. Pamiętaj, że oferty aktualizowane są na bieżąco, a każda z nich ma określony termin ważności.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kilka prostych czynności, które zrobisz bez wychodzenia z domu:

 • Wybierz interesującą cię ofertę, dotyczącą konta, karty kredytowej, kredytu lub szybkiej pożyczki.

 • Aktywuj kupon za pośrednictwem strony internetowej Programu lub w aplikacji mobilnej i pamiętaj o jego dacie ważności. Ten krok wymaga zaledwie jednego kliknięcia.

 • Zapoznaj się ze szczegółami oferty wybranego banku – niektóre instytucje kierują ofertę promocyjną tylko do nowych klientów lub premiują wyłącznie transakcje online. Każdy z partnerów chce zaoferować ci dodatkowe korzyści, jednak musisz spełnić określone warunki.

 • Za pośrednictwem platformy PAYBACK Finanse przejdź na stronę internetową partnera finansowego, z którego usług zamierzasz skorzystać – tylko wtedy punkty będą naliczały się prawidłowo.

 • Złóż wniosek lub zamów rozmowę z konsultantem, podpisz odpowiednią umowę i spełnij pozostałe warunki, jeśli są wymagane. W terminie do 90 dni dodatkowe punkty PAYBACK trafią na twoje konto.

Inne korzyści finansowe dla uczestników Programu

Promocje na szybkie pożyczki nie wyczerpują korzyści finansowych, na jakie mogą liczyć posiadacze karty PAYBACK. Program oferuje szereg innych benefitów, które będą korzystne dla twojego budżetu domowego. Oto niektóre z nich:

Zgromadzone punkty PAYBACK możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Transakcja finansowa w banku to duża ilość dodatkowych środków – 9500 punktów za założenie karty kredytowej w Santander Consumer Banku możesz wymienić na atrakcyjne artykuły gospodarstwa domowego bez konieczności dopłaty, np. żelazko Supreme Steam Pro Russell Hobbs (9399 punktów). Za niewielką dopłatą możesz otrzymać gofrownicę ze stali szlachetnej MIA (9999 punktów) lub urządzenie do popcornu Ariete (13999 punktów). Do wyboru są produkty z takich kategorii jak: Kuchnia, Elektronika, Zdrowie i Uroda, Samochód, Dom, Narzędzia, Sport i Turystyka, Ogród.

Punkty PAYBACK wymienisz na vouchery o wartości 10–150 zł, które wykorzystasz u takich partnerów jak: Zalando, Allegro, RTV Euro AGD, Douglas lub Decathlon. Kartę podarunkową możesz w całości wymienić na wybrany produkt lub obniżyć cenę większych zakupów.

Zebrane punkty możesz całkowicie lub częściowo wymienić na zakupy w stacjonarnych sklepach partnerów Programu, takich drogerie dm, PSB-Mrówka czy stacja paliw BP. Środki zgromadzone dzięki transakcjom finansowym wystarczą nawet na kilka darmowych zakupów lub tankowań.

Rozpocznij oszczędzanie z PAYBACK: zbieraj °punkty, wymieniaj na zakupy i nagrody!